fbpx
Pristatėme geriausią autobusą klasės ekskursijai

2016.11.30

Šiais metais dalyvavome parodoje „Mokykla 2016“, kurioje šalies mokytojams bei moksleiviams pristatėme galimybę į klasės ekskursijas keliauti mūsų autobusais. „Kautros“ vieta parodoje buvo viena iš išskirtiniausių ir neįprasčiausių – vietoje įprasto stendo parodoje stovėjo 35 vietų „Temsa MD9“ autobusas.

„Drąsiai teigiame, kad šis MD9 autobusas yra geriausias pasirinkimas klasės ekskursijai. Erdvus, ekonomiškas ir šiuolaikiškas autobusas puikiai tinka keliauti klasei į ekskursijas. Autobuse galima rasti visus šiuolaikiškai kelionei reikalingus privalumus. Jei vaikai džiaugsis nemokamu internetu ir patogiomis sėdynėmis, tai mokytojai ras jiems kelionėje reikalingus mikrofonus, audio ir video įrangą. Taip pat manau ir tėvai džiaugsis, kad jų vaikai kelionės metu bus apdrausti papildomai, o juos veš profesionalus ir mandagus vairuotojas“, – kalbėjo įmonės generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Prie autobuso taip pat stovėjo laimės ratas, kurį pasukę dalyviai galėjo laimėti įvairius prizus. Pagrindinį prizą, ekskursiją į Druskininkus ir bilietus į vandens parką, laimėjo moksleivės iš Žvėryno gimnazijos tėtis Povilas. Taip pat parodos dalyviai galėjo laimėti keliones autobusu bei kitus prizus. Viso parodos metu buvo išdalinta virš 1500 prizų.

„Labai maloniai nustebino, kad parodos dalyviai domėjosi ne tik galimybe laimėti įvairius prizus, bet ir pačiu autobusu. Vyresni moksleiviai lipdavo į autobusą ir naudojosi jame veikiančiu nemokamu internetu. Tuo tarpu mažieji parodos dalyviai tiesiog norėjo pasėdėti vairuotojo sėdynėje. Šiais laikais vaikus tėvai vis dažniau veža automobiliais, tad atsiradus galimybei pabūti tokiame dideliame, naujame ir šiuolaikiškame autobuse vaikai jos nepraleidžia. Beje vairuotojo vietoje įsiamžinti pageidavo ir vyresnių klasių moksleiviai. Dėmesys autobusui buvo vienas iš maloniausių parodos atradimų“, – kalbėjo L. Skardžiukas.

Norėdami išsinuomoti autobusą visuomet kreipkitės į mūsų nuomos vadybininkus, skirtingų miestų filialuose.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti