fbpx
Autobusų servisas Vilniuje

Ilgametę patirtį turinčio UAB „Kautra“ serviso tikslas – teikti kokybiškas paslaugas klientams. Drąsiai patikėkite savo transporto priemonę į mūsų kvalifikuotų, ilgametę patirtį turinčių serviso darbuotojų rankas. Mes garantuojame, kad dėka darbo patirties ir turimos patikimos įrangos, darbus atliksime tiksliai, laiku ir už priimtiną kainą.

Paslaugos teikiamos Vilniaus filiale:

Automatinė plovykla

„Kärcher“ firmos automatinė trijų šepečių portalinė sunkiųjų automobilių plovykla – viena moderniausių Rytų Europoje. Visas spektras plovyklos programų leidžia kokybiškai nuplauti vilkikus ir vilkikus su uždarojo tipo puspriekabėmis, transporto priemones su priekabomis, puspriekabes, autobusus, mikroautobusus ir uždarojo tipo transporterius bei lengvuosius automobilius.

Stabdžių ir tachografų patikra

UAB „Kautra“ servise įdiegtas universalus stabdžių stendas „IW 7 Euro system LKW“, kuriame atliekama stabdžių patikra. Tachografų patikra ir reguliavimas atliekami patikros prietaisu TMK (stabdžių stendo priedas).
Tikrinami ir reguliuojami visi „Kienzle“, „Veder-Root“ („TVI2400“) ir „Matometer“ („VolvoEGK100“) tachografai ir greičio ribotuvai bei išrašomi patikros liudijimai.

Padangų montavimas ir balansavimas

UAB „Kautra“ servise atliekamas padangų montavimas ir balansavimas su kompanijos „Sicam“ montavimo ir balansavimo įranga, kuri leidžia permontuoti įvairių dydžių (iki 26“) vilkikų ir lengvųjų automobilių ratus. Taip pat, įdiegtos elektroninės balansavimo staklės, skirtos sunkvežimių, autobusų ir lengvųjų automobilių ratams balansuoti.

Padangų ir kamerų remontas bei protektoriaus gilinimas

Padangų ir kamerų remontas atliekamas naudojant JAV firmos „TipTop“ įrangą ir medžiagas. Nedideli įpjovimai ar pradūrimai, priklausomai nuo pažeidimo, remontuojami šaltuoju arba karštuoju būdu.

Ašių geometrijos patikra ir reguliavimas

Vilkikų ašių geometrijos patikra ir reguliavimas atliekami lazeriniu „Haweka“ ratų suvedimo stendu „HD-20“.

Vilkikų ir puspriekabių ašių tepimas

Darbui naudojamas mobilus plastinio tepalo pneumatinis įšvirkštimo įrenginys „4920C“.

Turite klausimų?

Algirdas Lukošiūnas

Vilniaus filialo tachografų centro vadovas


servisas.vilnius@kautra.lt

+370 611 299 88

Žvalgų g. 6, 08221 Vilnius© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti