fbpx
Penktadienį duris atvers atnaujinta Vilkaviškio autobusų stotis

2020.03.17

Jau šį penktadienį duris atvers dar viena atnaujinta autobusų stotis Lietuvoje. Architekto Gintaro Balčyčio projektuota Vilkaviškio autobusų stotis tikisi keleivius nustebinti ne tik patogia infrastruktūra, papildomomis paslaugomis, bet ir modernia išvaizda. 

“Lieka paskutiniai darbai ir šį penktadienį rekonstruota Vilkaviškio autobusų stotis pradės darbą. Be abejo nėra smagu pradėti darbus tokiame šių dienų karantino fone, bet žmonės vienaip ar kitaip turi keliauti. Dėsime visas pastangas, siekiant viruso prevencijos naujoje stotyje. Taip pat prašome ir keleivių sąmoningumo ir solidarumo. 

Pradžioje, kol vyks karantinas deja bus teikiamos tik autobusų stoties paslaugos. Kiti pastato nuomininkai pasiruošę laukia karantino pabaigos ir jam pasibaigus kviesime visus apsilankyti stotyje. Manau tuomet ir padarysime viešą atidarymą”, – pasakojo UAB “Kautra”, valdančios Vilkaviškio autobusų stotį, generalinis direktorius Linas Skardžiukas.  

Rekonstruotoje stotyje veiks šešios išvykimo ir dvi atvykimo aikštelės. Autobusų vykimo laikai bus pateikti moderniuose informaciniuose ekranuose. Keleiviai galės autobusų laukti erdvioje ir šiltoje laukimo salėje, čia pat vietoje įkrauti savo telefoną ar kompiuterį. Išvykimo aikštelėse autobusų nebereikės laukti po atviru dangumi – jas dengia stogas. 

Vos daugiau nei metus statytos autobusų stoties šildymui bus naudojama ekologiška geoterminė energija. Stotyje bus įgyvendinti energiją taupantys išmanūs apšvietimo sprendimai. Stoties operatore bus keleivių vežėja UAB “Kautra”, Vilkaviškyje dirbanti daugiau nei dešimt metų. 

Autobusų stotis pastatyta bendradarbiaujant su Vilkaviškio rajono savivaldybe. Generalinis statybų rangovas UAB „Vilkasta“. Stotyje paslaugas teiks šios įmonės:  „Pepco“, „Gintarinė vaistinė“, „Žalia stotelė“, kepyklėlė „Vanilla“, ūkininkai „Vilkaviškio prekyba“, „Senieji Teresės mėsos gaminiai“, „Mobili sala“. Taip pat veiks ekologinių prekių, gėlių, bižuterijos parduotuvėlės.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti