fbpx
Pigesni autobusų bilietai

2009.06.09

Didžiausia Lietuvoje tolimojo susisiekimo bendrovė „Kautra“ vasarą keleiviams siūlo keliauti pigiau.

Keleiviai, perkantys bilietus į abi puses, atgalinį bilietą gali įsigyti iki 20 proc. pigiau, o perkant interneto svetainėjewww.autobusubilietai.lt – dar 5 proc. pigiau.

„Baigėme svarbų elektroninės bilietų parduotuvės atnaujinimo etapą. Dabar jau visus bilietus į abi puses galima pirkti sutaupant iki 25 proc. atgalinio bilieto kainos“, – sakė „Kautros“ rinkodaros vadovas Gintautas Pakusas.

Anksčiau svetainėje www.autobusubilietai.lt keleiviai galėjo įsigyti bilietus į autobusus, kurie kursuoja tarp didesnių miestų. „Dabar internetu galima pirkti bilietus ir į mažiausius miestelius“, – sakė G.Pakusas.

Anot „Kautros“ rinkodaros vadovo G.Pakuso, vasarą smarkiai padaugėja atostogaujančių keleivių.

„Jie ypač mėgsta pirkti bilietus internetu. Populiariausi maršrutai yra iš Kauno į Nidą, Palangą, Klaipėdą, Šventąją. Šie keleiviai nemažai sutaupo. Pavyzdžiui, bilietas iš Kauno į Nidą kainuoja 18,24 €, o perkant internetu bilietas atgal kainuoja tik 14,59 €“, – pavyzdį pateikė G.Pakusas.

Didžiausia Lietuvos tolimojo susisiekimo įmonė „Kautra“ įkurta 1934 metais. Dabar bendrovė turi naujausią autobusų parką šalyje. Vidutinis autobusų amžius yra 6 metai. Iš viso šiuo metu bendrovė virš 200 autobusų. Bendrovėje dirba daugiau kaip 700 žmonių.

© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti