fbpx
Po pirmos savaitės tarpmiestinius autobusus į viršų tempia siuntos

2020.04.21

Po šv. Velykų atnaujinę darbą tarpmiestinių autobusų vežėjai tikėjosi pradžioje sulaukti daugiau siuntų nei keleivių. Pradėję darbą tarp didžiųjų šalies miestų šiuo metu vertina pirmos savaitės darbo vaisius ir planuoja papildomus reisus. 

“Nors galvojome darbą pradėti mažais autobusais, tačiau jau pirmą dieną Vilniaus ir Šiaulių maršrutuose autobusus teko keisti dideliais. Ir dėl didelio siuntų kiekio, ir tam, kad galėtume užtikrinti saugų atstumą tarp keleivių. Štai ir penktadienį į Klaipėdą vienu autobusu važiavo 17 keleivių. Tokie atvejai nuteikia pozityviai.

Jei skaičiuotume pagal pajamas pradžioje siuntos stipriai tempia už ausų. Siuntų ir keleivių pajamų santykis pirmą savaitę būtų 70 ir 30”, – kalbėjo “Kautros” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Anot siuntų autobusais atstovės pirmą savaitę didžiausi siuntinių srautai buvo tarp trijų didžiausių šalies miestų, taip pat atsiranda naujas siuntėjų sektorius. 

“Kaip ir įprastu metu – didžiausi siuntų srautai tarp Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Pradėjus pristatinėti siuntas į namus sulaukėme susidomėjimo ir iš nedidelių e-parduotuvių atstovų. Matosi, kad tai šiuo metu augantis sektorius. Bet kaip ir visad vienos populiariausių siuntų – automobilių detalės, augalai, greitai gendantys produktai.

Taip pat smagu paminėti, kad nuo šio trečiadienio darbą pradeda taip pat Utenos ir Naujosios Akmenės siuntų terminalai”, – minėjo “Siuntos autobusais” vadovė Indrė Ūsaitė – Šlenderienė. 

Dėl augančio siuntų kiekio vežėjai planuoja nuo šio trečiadienio važiuoti papildomu reisu tarp Vilniaus ir Kauno. Daugiau naujų maršrutų anot vežėjų galima tikėtis nuo gegužės mėnesio.

Siuntų terminalai atnaujinę veiklą dirba Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Utenos, Naujosios Akmenės, Kuršėnų ir Prienų autobusų stotyse.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti