fbpx
Prieš vasarą – dar daugiau dviratininkams pritaikytų „Kautros“ autobusų

2012.05.02

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“, tęsdama draugiškų santykių su dviratininkais tradicijas, šiemet dviračiams vežti pasiūlys dvigubai daugiau specialiai parengtų autobusų.

„Kautra“ tarpmiestiniais maršrutais keleivių dviračius nemokamai veža nuo 2010 metų. Pernai dviračių gabenimo įranga buvo aprūpinti 20 autobusų, šiemet specialia parengti jau beveik 40 autobusų.

Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas Linas Vainius teigė, kad dviratininkai jau įvertino galimybę patogiai vežti dviračius autobusais.
„Kautra“ ne tik skelbiasi, kad yra dviratininkams draugiškas vežėjas, bet taip ir elgiasi. Ypač gerai techniškai įgyvendinta galimybė dviračius pritvirtinti prie autobuso gale esančių laikiklių“, – sakė L. Vainius.

Anot L. Vainiaus, dviratininkai savo dviračius autobusais dažniausiai gabenasi į pajūrį, kur yra išvystytos dviračių trasos. Jis taip pat siūlo keliauti ir į Druskininkus, kur taip pat įrengti geri dviračių takai.

„Dviratininkų pamėgtais maršrutais autobusai važiuoja su specialia, dviračių vežiojimui pritaikyta, įranga. Šiemet specialiais laikikliais aprūpinti ne tik tarpmiestiniai, bet ir kai kurie priemiestiniai autobusai, taip pat iki 19 keleivių gabenantys mažieji autobusai “, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas, kuris taip pat laisvalaikiu mėgsta važinėti dviračiu.

„Kautros“ autobusai, vežantys dviračius, svetainėje www.autobusubilietai.lt yra pažymėti dviračio simboliu. Šioje svetainėje pateikti ir populiarūs dviračių maršrutai pajūryje, Druskininkuose, Šiauliuose, Zarasuose.

Dviratininkas, įsigijęs keleivio bilietą važiuoti „Kautros“ tarpmiestiniu autobusu, gali dviratį autobuso bagažo skyriuje vežti nemokamai. Autobusų vairuotojai bus dėkingi, jei dviratininkai gabens švarius dviračius, padės juos patalpinti bagažo skyriuje ar pritvirtinti autobuso gale.

„Kautros“ autobusais dviračius gali gabenti ir keliaujantys asmeniniu transportu. Jų dviračiai už mokestį nuvežami į pageidaujamą stotį ar stotelę, naudojantis siuntų autobusais terminalais. Dviračio gabenimo kaina priklauso nuo atstumo ir svyruoja nuo 12 iki 25 Lt.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti