fbpx
Reklama ant autobusų

Reklama ant autobuso – vienas iš pigiausių ir efektyviausių lauko reklamos kanalų. Siūlome įvairaus tipo reklaminius plotus Jūsų produkto ar paslaugos pristatymui. Kasdien viešuoju transportu Lietuvoje keliauja tūkstančiai žmonių. Tad bendradarbiaudami su mumis galite pasiekti savo auditoriją skirtinguose miestuose. Galime pasiūlyti reklaminius plotus ant tarpmiestinių bei miesto autobusų, taip pat autobusų stotyse ar Druskininkų autobusų stotelių paviljonuose.

Reklama ant maršrutinių taksi Kaune

80 naujų ir tvarkingų Mercedes maršrutinių taksi važinėjančių Kauno mieste leis pristatyti savo produktą visiem miesto gyventojams ir jo svečiams. Nuomojame reklamos plotą ant maršrutinių taksi autobusų galų. Sužinokite daugiau apie šį reklamos kanalą.

Reklama ant tarpmiestinių autobusų

Reklamuokite savo produktus ar paslaugas ant daugiau nei 200 tarpmiestinių autobusų važinėjančių visoje Lietuvoje. Galime pasiūlyti reklamos plotus tiek ant autobusų važinėjančių tarp didžiausių šalies miestų, tiek važinėjančių priemiesčiuose ar šalies pakraščiuose. Pasiūlysime jums geriausias reklamos ant tarpmiestinių autobusų sąlygas.

Reklama ant autobusų Klaipėdoje

Siūlome reklamą ant autobusų Klaipėdos mieste. Jūsų reklama bus matoma ant naujų ir modernių miesto autobusų. Pasiūlysime jums geriausias reklamos ant autobusų sąlygas Klaipėdos mieste. Sužinokite daugiau apie reklamą ant autobusų Klaipėdoje

.

Be reklamos ant autobusų siūlome jums galimybę reklamuoti teikiamas paslaugas autobusų stotyse bei Druskininkų mieste esančiuose viešojo transporto paviljonuose.

Reklama Kauno autobusų stotyje

Reklamuokite moderniausioje ir didžiausią keleivių srautą šalyje turinčioje autobusų stotyje. Du didžiuliai ekranai laukimo salėje ir išvykimo aikštėje leis efektyviai pasiekti visus tuos 10.000 keleivių, kurie per parą apsilanko stotyje. Daugiau apie reklamą Kauno autobusų stoties ekranuose.

Reklama autobusų stotyse 

Pristatykite savo paslaugas keleiviams autobusų stotyse. Galime pasiūlyti reklamos paslaugas Kauno, Alytaus, Kėdainių, Prienų Vilkaviškio autobusų stotyse. Skrajučių publikavimas stoveliuose, dalomosios medžiagos dalijimas keleiviams, plakatų kabinimas ir kitos galimybės.

Reklama Druskininkų miesto stotelėse

Reklamuokite savo paslaugas ir produktus Druskininkų gyventojams ir miesto svečiams naujuose ir tvarkinguose autobusų stotelių paviljonuose. Daugiau nei 50 reklaminių plotų visame mieste, gerai matomų tiek viešojo transporto keleiviams, tiek ir kitiems miestiečiams.

Turite klausimų?

Mindaugas Sakalauskas

Marketingo vadovas


sakalauskas@kautra.lt

+370 615 14712

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti