fbpx
Ruošiami nauji maršrutiniai taksi

2014.08.24

Netoli Vilniaus įsikūrusioje „Altas komercinis transportas“ gamykloje jau baigiami įrengti pirmieji Kauno miestui skirti žemagrindžiai maršrutiniai taksi. Rugsėjo pradžioje jie bus pristatyti kauniečiams.

„Paruošti 70 maršrutinių taksi per palyginti trumpą laikotarpį mums buvo didelis iššūkis. Iš dalies dėl šio užsakymo įsigijome naujas gamybines patalpas, padvigubinome darbuotojų skaičių. Tempas yra toks didelis, kad gamybą pradėjome dar iki galo neįrengtose patalpose. Teko gerokai pasistengti, tačiau pirmuosius perdarytus žemagrindžius „Mercedes-Benz Sprinter“ autobusus jau netrukus atiduosime užsakovams“, – sako UAB „Altas komercinis transportas“ generalinis direktorius Edvardas Radzevičius.

„Žemagrindis „Mercedes-Benz Sprinter“, kokį gaus ir kauniečiai, – mūsų įmonės konstruktorių sukurtas maršrutinis taksi. Jis skirtas vežti keleivius tiek miestų gatvėmis, tiek ir netolimais priemiesčio maršrutais. Šiuo metu mūsų perdarytos transporto priemonės jau važinėja Suomijos ir Vokietijos miestų gatvėmis. Kaunas – pirmasis miestas Lietuvoje, kur keleiviams bus pateikti tokie modernūs ir patogūs maršrutiniai taksi“, – sako E. Radzevičius.

„Perdaryti gamyklinius krovininius furgonus į žemagrindžius autobusus kainuoja maždaug dvigubai brangiau nei į tokius, kokie šiuo metu veža keleivius miestų gatvėmis. Techniniai tokio perdarymo sprendimai yra gerokai sudėtingesni. Džiugu, kad bendrovė „Kautra“ pasirinko keleiviams patogesnį žemagrindžio autobuso modelį“, – kalba E. Radzevičius.

Pasak „Kautros“ rinkodaros direktoriaus Gintauto Pakuso, bendrovės tikslas – teikti miestiečiams naujas, europietiško lygio paslaugas.

„Pirmąsias naujas transporto priemones pateiksime jau netrukus. Visi 70 naujų maršrutinių taksi pasirodys mieste iki metų pabaigos“, – sako G. Pakusas.

Kol kas bendrovė „Kautra“ samdo vežėjus keleiviams vežti septyniais naujais maršrutinių taksi maršrutais Kaune.

„Pertvarkius maršrutinių taksi tinklą ir panaikinus daugybę maršrutinių taksi maršrutų, be abejo, sulaukta miestiečių nepasitenkinimo. Žmonės piktinasi, kad nebeliko jiems patogių maršrutų, prašo bent dalį jų grąžinti. Kaip žinia, vartotojas visada teisus, tad tikimės, kad miesto valdžia atsižvelgs į miestiečių pageidavimus“, – kalba G. Pakusas.

Jo teigimu, pirmieji nauji, modernūs maršrutiniai taksi Kauno gatvėse turėtų pasirodyti jau rugsėjo viduryje. Prieš tai jie bus pristatyti kauniečiams.

„Į žemagrindį maršrutinį taksi bus patogiau įlipti vyresnio amžiaus žmonėms, mamoms su vaikais. Taip pat salone bus viena vieta neįgaliojo vežimėliui, su kuriuo bus galima įvažiuoti į saloną atlenkus specialiai sumontuotą rampą. Patogios keleiviams ir plačiai atsidarančios dvivėrės elektrinės durys“, – sako G. Pakusas.

Transporto priemonių salonas bus erdvesnis, šviesesnis. Jame – 16 patogių sėdimų vietų. Salono aukštis – net 220 cm, tad važiuoti maršrutiniu taksi bus patogu ir aukštaūgiui. Be to, tiek transporto priemonės sėdynės, tiek ir kita apdaila – iš lengvai valomų ir nuo vandalų apsaugotų medžiagų.

„Mercedes-Benz Sprinter“ bus sumontuotos ir modernios šildymo bei kondicionavimo sistemos, dvigubi stiklo paketai. „Taigi galima užtikrinti – keleiviams žiemą salone bus šilta, o vasarą – maloniai vėsu“, – sako E. Radzevičius.

Be to, autobusuose bus gausu elektroninės aparatūros: elektroninės šiuolaikiškos švieslentės, keleivių skaičiavimo įranga, aukštos raiškos vaizdo kameros, kasos aparatai ir pan. Taip pat bus galimybė ateityje įrengti bei adaptuoti elektroninio bilieto įrangą.

© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti