fbpx
„Sanatorijų ekspresas“ – kelionė iki sanatorijos durų

2017.09.24

Nuo šiol į Druskininkuose, įsikūrusias sanatorijas keliaukite dar patogiau. Darbą pradedantis “Sanatorijų ekspresas” jus nuveš iki pat sanatorijos durų! Naudotis šia paslauga labai paprasta – įsigykite sujungiamąją kelionę autobusu nuo savo miesto iki pageidaujamos sanatorijos.

Įsigykite kelionę iki pat sanatorijos

Įsigyti „Sanatorijų ekspreso” sujungiamąją kelionę galima autobusų stočių kasose bei internetu www.autobusubilietai.lt

Pigiausia ir patogiausia bilietą įsigyti internetu. Svetainėje www.autobusubilietai.lt įveskite miestą iš kurio vyksite bei sanatoriją, į kurią keliaujate ir įsigykite sujungiamą kelionės bilietą.

Beje „Sanatorijų ekspreso” bilietą galite įsigyti kelionei pirmyn ir atgal. Įsigydami kelionę autobusu pirmyn/atgal sutaupysite 20% atgalinei kelionei.

Į šešias gydymo įstaigas

Su „Sanatorijų ekspresu“ pasieksite visas didžiąsias Druskininkų sanatorijas: “Belarus”, “Grand SPA Lietuva”, “Draugystė”, “Saulutė”, “UPA”, “Eglė”. 

Atvykus į Druskininkų autobusų stotį jums tereiks perlipti į specialų “Kautros” autobusą, kiekvieną dieną vežantį į sanatorijas. Autobusas iš stoties pajuda du kartus per dieną: 9:35 bei 12:10.

“Sanatorijų ekspresu” taip pat galėsite parvykti namo – įsigydami bilietą nuo sanatorijos iki jūsų miesto stoties.

Jei turite daugiau klausimų dėl „Sanatorijų ekspreso“ visuomet kreipkitės į mus telefonu (8 313) 51431 arba elektroniniu paštu druskininkai@kautra.lt

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti