fbpx
„Setra“ atstovų apsilankymas „Kautroje“

2015.09.23

Šių metų rugsėjo 23 dieną „Kautroje“ apsilankė partneriai iš Vokietijos – autobusų gamintojų „Setra“ atstovai. Susitikimo tikslas buvo pasižiūrėti kaip sekasi eksploatuoti naujuosius „Setra“autobusus Lietuvoje, aptarti būsimo autobusų aptarnavimo sąlygas, tiek apžvelgti tolimesnes bendradarbiavimo perspektyvas.

Svečiai iš Vokietijos teiravosi su kokiomis problemomis ir džiaugsmais susiduriama pirmaisiais mėnesiais po autobusų įsigijimo. Taip pat buvo sutarta dėl techninių mokymų ir autobusų priežiūros sąlygų. Svečiams susitikimo metu buvo pristatytas media centras, jo techninės galimybės. „Setros“ atstovai buvo maloniai nustebinti „media centro“ greičiu, galimybėmis bei suderinamumu su autobuso vidinėmis sistemomis.

Susitikimo pabaigoje buvo apsikeista sveikinimais ir dovanomis. „Setra“ atstovams įteikėme „Kautra plius“ autobuso nuotraukas kelyje su užrašu „…it’s more than business…“.

„Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu ir šiuo autobusų įsigijimu. Ypatingai vertiname „Setra“ autobusus už jų ilgalaikiškumą ir kokybę, o kolegas iš Vokietijos už profesionalų darbą. Tikimės, kad šie santykiai ir toliau sėkmingai vystysis, nes tai tikrai yra daugiau nei verslas“ – teigė įmonės direktorius Linas Skardžiukas.

© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti