fbpx
Socialiai jautrioms šeimoms padovanoti 34 dviračiai

2022.06.08

Antradienio vakarą kauniečiai rinkosi į Kauno autobusų stotį, kurioje vyko finalinis akcijos „Nauja dviračio šeima” renginys. Šeimoms buvo išdalinti pilietiškų kauniečių padovanoti dviračiai.

Dviračiai skirti socialiai jautrioms, daugiavaikėms šeimoms. Dar pavasarį pradėti rinkti dviračiai buvo suremontuoti ir paruošti naudojimui su dviračių meistrų pagalba. Viso net 34 dviračiai ir paspirtukai atiteko naujiems šeimininkams, kuriais galės važinėti mažieji kauniečiai ir jų tėvai.

Organizatorių „Kautros” atstovo teigimu buvo surinktas rekordinis dviračių kiekis. „Kiekvienais metais, su kauniečių pagalba, pavykdavo surinkti iki 30-ies dviračių, akciją darant jau ne pirmą kartą, pastebėjome, jog kiekvienais metais surenkame vis mažiau, abejojome kaip seksis šiais metais. Tačiau nesustojome, tikėjome ir darėme. Šiemet pavyko surinkti net 34 dviračius, kurie atiteko naujiems šeimininkams”, – pasakojo įmonės marketingo vadovas Justinas Vadluga.

Finalinio renginio metu, akcijos partneris, dviratininkų klubas „Dviratai”, mokė jaunuosius dviratininkus kaip pasiruošti dviratį kelionei, atkreipė dėmesį į saugumą važinėjantis ir pritaikė dviračius naujiesiems jų savininkams. 

Per 5 metus padovanojo daugiau nei 160 dviračių

Projektą „Nauja dviračio šeima“ organizatoriai su partneriais vykdo jau penktus metus iš eilės. Bendradarbiaujama su Kauno socialinių paslaugų centru bei Vaiko gerovės centru „Gynia“, kurie prisideda prie akcijos ir paskirsto dviračius socialiai jautrioms šeimoms. Per šį laiką su pilietiškų kauniečių pagalba surinkti ir padovanoti jau virš 160 dviračių. 

Organizatoriai ir kitais metais kvies prisidėti prie vaikystės atsiminimų kūrimo ir padovanoti daugiavaikėms šeimoms savo nenaudojamą dviratį.

© 2023 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti