fbpx
„Žalgirio ekspresas“ atveža du tūkstantąjį faną

2018.02.01

Šiandien „Žalgirio arena“ ne tik vėl bus sausakimša, bet ir sulauks du tūkstantojo fano, atvykstančio „Žalgirio ekspreso“ autobusu. Į Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ septyniais autobusais atvyksta per 300 aistruolių iš įvairių šalies miestų.

Viso šį sezoną į „Žalgirio” rungtynes jau bus atvežta daugiau nei du tūkstančiai krepšinio gerbėjų iš visos Lietuvos.

„Paskaičiavome, kad šį sezoną vidutiniškai į vienerias rungtynes šešiais autobusais atvežame apie 250 fanų iš skirtingų šalies miestų. Turime ir nuolatinių keleivių, kurie komandą palaiko kiekvienose rungtynėse“, – kalbėjo „Kautros“, vežančios krepšinio gerbėjus „Žalgirio ekspreso“ autobusais, marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Žalgirio ekspresas

Rungtynės, į kurias šį sezoną „Žalgirio ekspresu“ buvo atvežta daugiausiai sirgalių – mačas su Malagos „Unicaja“. Į šią dvikovą net devyniais autobusais atvežta per 400 krepšinio gerbėjų.

Fanai iš aštuonių miestų

Šiais metais į Kauno „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynes aistruoliai autobusais vežami iš aštuonių miestų – Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Elektrėnų, Prienų, Vilkaviškio.

„Aktyviausias miestas kaip ir praeitais metais – Vilnius. Maloniai džiugina Alytus, kuris kiekvienoms rungtynėms surenka po pilną didelį autobusą. Smagu, kad klaipėdiečiai aktyvūs ir surenka vis didesnį būrį gerbėjų, nepabijodami ilgesnės kelionės“, – kalbėjo „Kautros“ atstovas.

Keliaudami „Žalgirio ekspresu“ fanai nuvežami iki pat arenos, o po rungtynių parvežami atgal.

Žalgirio ekspresas

Kelionės į rungtynes neprailgsta

Autobusų vežėjai stengiasi, kad kelionė „Žalgirio ekspresu“ nebūtų tik paprasta kelionė autobusu pirmyn ir atgal.

„Norime, kad kelionė autobusu į rungtynes būtų įdomi ir keleiviai po truputį įsijaustų į artėjančio mačo atmosferą. Vairuotojai pasitinka keleivius pasipuošę „Žalgirio“ šalikais, kelionės metu groja specialiai atrinkta muzika, siūloma laimėti prizų, autobusų švieslentėse dega „Žalgirio ekspreso“ užrašas. Norime, kad sirgaliams kelionė būtų ne tik patogi, bet ir įdomi. Kelionės metu užsimezga ir naujos draugystės, dažnai atgal grįžtama su dainomis“, – kalbėjo „Kautros“ atstovas. 

Žalgirio ekspresas

„Žalgirio ekspresu“ krepšinio gerbėjai vežami į kiekvienas „Žalgirio“ Eurolygos namų rungtynes. Jie gali įsigyti akcinius bilietų paketus ar kelionę autobusu ir vietas arenoje atskirai.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti