fbpx
„Žalgirio ekspresas“: iš kurio miesto atvyksta daugiausiai sirgalių?

2019.01.17

Šį sezoną į  Kauno „Žalgirio“ namų Eurolygos rungtynes „Žalgirio ekspresu“ atvyko jau daugiau nei 2.000 krepšinio gerbėjų iš visos Lietuvos. Sirgaliai specialiais autobusais palaikyti „Žalgirio” komandos vežami iš dešimties šalies miestų – nuo sostinės iki pajūrio.

Pasak autobusų vežėjos „Kautra“, vežančios aistruolius į rungtynes, marketingo vadovo Mindaugo Sakalausko, daugiausiai gerbėjų, beveik 53% visų pervežtų, vyksta iš Vilniaus, antra vieta tenka sirgaliams iš Alytaus (17,4%).

Žalgirio ekspresas Kautra

„Kad ir kokia priešprieša vietinėje lygoje yra tarp kauniečių ir vilniečių pagal statistiką matome, kad sostinėje gyvena daugiausiai „Žalgirio” fanų. Įdomu ir tai, kad trečias miestas pagal fanų skaičių vykstantį į „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes yra Druskininkai, kurie lenkia daug didesnį miestą Marijampolę“, – pasakojo vežėjų atstovas.

Fanai ištikimai keliauja į rungtynes

Nors sezono pradžioje žalgiriečiai dažniau laimėdavo išvykose nei „Žalgirio“ arenoje sirgaliai toliau nepailsdami važiavo į rungtynes.

„Įdomus faktas, lyginant šių ir praeitų metų pervežtų keleivių kiekį, jis beveik identiškas. Krepšinio fanai išlieka su komanda ir stabiliai keliauja jos palaikyti“, – minėjo M. Sakalauskas.

Sirgaliai vykstantys „Žalgirio ekspresu“ turi galimybę įsigyti akcinius paketus bei pirkti autobuso ir rungtynių bilietus atskirai bei taip stebėti rungtynes norimoje arenos vietoje.

Žalgirio ekspresas Kautra

Anot vežėjų, keleiviai pasiskirsto beveik vienodai – daugiau nei 56% įsigyja akcinius ekspreso paketus, kiek mažiau nei pusė atvykstančių sirgalių perka bilietus pasirenkamose vietose.

Reguliariajame Eurolygos sezone likus tik penkioms „Žalgirio ekspreso“ kelionėms, vežėjai skatina suskubti įsigyti bilietus iš anksto. Sirgaliai stebėti rungtynes  vežami iš Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Prienų, Vilkaviškio.

Autobusai išvyksta iš autobusų stočių ir patogiai pasiekia „Žalgirio“ areną, o po rungtynių parveža atgal. Bilietus į „Žalgirio ekspresą“ galima įsigyti Alytaus, Prienų, Vilkaviškio autobusų stotyse, Druskininkų „Infotaške“ bei internetu.

„Žalgirio ekspreso“ akimirkos

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti