„Kautra plius“ – dar daugiau pliusų keliaujant autobusu

Su Kautra plius autobusu Lietuvoje keliaukite dar patogiau ir kelionės metu patirkite dar daugiau įspūdžių bei pramogų. Tai naujas paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. Kautra plius – tai nauji, patogūs, vokiški „Setra“ autobusai su nemokamais filmais, muzika, e-žurnalais, itin sparčiu 4G internetu, elektros lizdais, tualetu ir daugeliu kitų paslaugų kelionės metu.

Plius pramogos

Žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus kelionės metu prisijungę prie Media centro. Įlipę į Kautra plius autobusą prisijunkite prie bevielio interneto ir savo įrenginyje suvedę nuorodą media.kautra.lt patirkite naujus kelionės autobusu įspūdžius.

Plius energija

Kelionės metu dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą planšetėje nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus. Tarp sėdynių po langu rasite elektros lizdus ir galėsite įsikrauti savo įrenginį kelionės metu.

Plius internetas

Kautra plius autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau. Kelionės metu bendraukite internetu su draugais ir gaukite naujausią informaciją.

Plius komfortas

Naujuosiuose autobusuose dar daugiau komforto – dar patogesnės Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų, dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Plius nauji autobusai

Visiškai nauji ir itin kokybiški aukščiausios klasės „Setra“ autobusai leis mėgautis kiekvienu nuvažiuoti kilometru.

Plius paslaugos

Kautra plius autobusais vežkitės dviratį nemokamai! Taip pat kelionės metu autobusuose veikia švarūs ir tvarkingi tualetai. O kondicionierius leis mėgautis kelione tiek karštą vasaros dieną, tiek vėsų žiemos vakarą.

Pagrindiniai maršrutai driekiasi tarp didžiųjų Lietuvos miestų, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos. Vasaromis komfortiškais autobusais keleiviai galės važiuoti pajūrio bei Druskininkų kurorto kryptimi. Pasibaigus vasaros sezonui, autobusai kursuoja tarp Vilniaus ir Kauno, Vilniaus ir Druskininkų, taip pat – tarp Kauno ir Klaipėdos miestų.

Bilietus kelionėms Kautra plius autobusais galite įsigyti tiek www.autobusubilietai.lt internetinėje svetainėje, tiek autobusų stočių kasose. Populiariausi Kautra plius maršrutai:

Tegul kelionės metu vairuoja profesionalus vairuotojas, o jūs tuo tarpu ilsėkitės, dirbkite savo darbus ar tiesiog pramogaukite media centre.

Screen Shot 2015-07-23 at 19.50.04

Media centras

Filmai

Non-stop

Veiksmo

Adelainos amžius

Romantinė drama

Aviukas Šonas

Animacinis

Nubusti Meksikoje

Komedija

John Wick

Veiksmo filmas

Pagrobimas 3

Kriminalinis, trileris, veiksmo

Didžioji skruzdėlyčių karalystė

Animacija, nuotykinis, šeimai

Įniršis / Fury

Karinis, veiksmo, epinė drama

Naujienų medžiotojas

Kriminalinis, trileris, veiksmo

Muzika

„Martynas“

Martynas

„New eyes“

Clean Bandit

„Revoliucijos garso takelis“

G&G Sindikatas

„True“

Avicii

„Home (deluxe edition)“

Rudimental

„30“

AM+Foje

„The Essiantial Michael Jackson“

Micahel Jackson

„Loud“

Rihanna

„Listen“

David Guetta

„Prism“

Katy Perry

„Native“

One republic

„Lengvas būdas mesti klausytis“

Marijonas Mikutavičius

„I love you, dude“

Digitalism

„Puzzleman“

Markas Palubenka

„Supermodel“

Foster the people

Žurnalai

„Gero kelio“

4 ketvirtis

„Lamų slėnis“

Rugsėjis

„Lamų slėnis“

Spalis

„Lamų slėnis

Lapkritis
© 2017 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS