fbpx
Kaunas – Nida autobusu

Keliaukite iš Kauno į Nidą kiekvieną dieną šiuolaikiškai ir patogiai. Vykite maršrutu Kaunas – Nida itin patogiais ir naujais „Kautros“ autobusais. Kelionė į Nidą prabėgs akimirksniu keliaudami patogiai ir šiuolaikiškai autobusu. 

Vykdami į Nidą sutaupykite

Keliaudami į Nidą autobusu sutaupykite – jums nereikės mokėti kelto mokesčio. O persikėlus į Kuršių neriją taip pat nemokėsite ekologijos mokesčio, kurį tenka mokėti keliaujant automobiliu. 

Kaunas Nida autobusu Kautra

Primename, kad „Kautra plius“ autobusai į Nidą kursuoja vasaros sezono metu (nuo gegužės iki spalio mėn.). Žiemos metu į Nidą kursuoja modernūs ir nauji mažesni autobusai.

Nemokamas internetas

Autobusuose, vykstančiuose į Nidą veikia spartus 4G internetas, tad kelionės metu galite bendraukite internetu su draugais ar gauti naujausią informaciją.

Kelionės į Nidą metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Kaunas Nida autobusu nemokamas internetas

Panašios kelionių kryptys: Kaunas – Palanga | Kaunas – Druskininkai | Kaunas – Vilnius

 

Vežkitės dviratį į Nidą nemokamai

Mėgstate važinėtis dviračiu? Puiku, vežkitės savo dviratį į Nidą autobusu nemokamai. Jums tereikės įsigyti autobuso bilietą kelionei Kaunas – Nida.

Jei norite rezervuoti vietą dviračiui, tai galite padaryti pirkdami autobuso bilietą internetu. Daugiau apie dviračių vietos rezervaciją.

Vežkis dviratį nemokamai Kaunas Nida

Įsigyti kelionės Kaunas – Nida bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba greitai ir patogiai internetu www.autobusubilietai.lt.

įsigyti kelionę autobusu

 

Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.