fbpx
Reklama

Siūlome įvairaus tipo reklaminius plotus Jūsų produkto ar paslaugos pristatymui. Kasdien viešuoju transportu Lietuvoje keliauja tūkstančiai žmonių. Tad bendradarbiaudami su mumis galite pasiekti savo auditoriją skirtinguose miestuose. Galime pasiūlyti reklaminius plotus ant tarpmiestinių bei miesto autobusų, taip pat autobusų stotyse ar Druskininkų autobusų stotelių paviljonuose.

 

ekranai, stoties ekranai, reklama stoties ekranuose, lauko reklama, acm ekranai

alytaus autobusai, reklama ant autobuso alytuje, alytus, alytaus miesto autobusai, reklama ant alytaus autobusu klaipėdos mikrai, klaipedos autobusai, reklama ant klaipedos autobusu, klaipeda reklama
tarpmiestiniai autobusai, reklama ant autobusu, kautra autobusai

Reklama Kauno autobusų stotyje

Reklamuokite moderniausioje ir didžiausią keleivių srautą šalyje turinčioje autobusų stotyje. Du didžiuliai ekranai laukimo salėje ir išvykimo aikštėje leis efektyviai pasiekti visus tuos 10.000 keleivių, kurie per parą apsilanko stotyje. Daugiau apie reklamą Kauno autobusų stoties ekranuose.

Reklama ant autobusų Kauno rajone

Visiškai nauji, smaragdiniai autobusai aptarnaujantys Kauno rajoną. Galite rinktis net iš 16 vienetų Mercedes Benz ir 55 vienetų Temsa autobusų. Sužinokite daugiau apie šį reklamos kanalą.

Reklama ant autobusų Klaipėdoje

27 Mercedes Sprinter autobusai kursuojantys Klaipėdos mieste – puiki vieta mobiliai reklamai Lietuvos uostamiestyje. Nuomojame reklamos plotą ant autobusų galinės dalies. Sužinokite daugiau apie šį reklamos kanalą.

Reklama ant autobusų Alytuje

27 nauji ir gražiai apipavidalinti Mercedes Sprinter bei 5 didesni Temsa MD9 LE autobusai kursuojantys dzūkijos sostinėje, Alytuje. Jūsų reklamą galime klijuoti ant galinės autobusų dalies, kuri puikiai matoma miesto vairuotojų, bei praeivių. Sužinokite daugiau apie šį reklamos kanalą.

Reklama ant tarpmiestinių autobusų

Reklamuokite savo produktus ar paslaugas ant 300 tarpmiestinių autobusų važinėjančių visoje Lietuvoje. Nuomojame reklaminį plotą tiek ant autobusų galinės dalies, tiek ant autobusų šonų. Galime pasiūlyti reklamos plotus, tiek ant autobusų važinėjančių tarp didžiausių šalies miestų, tiek važinėjančių priemiesčiuose. Sužinokite daugiau apie šį reklamos kanalą.

Reklama Druskininkų miesto stotelėse

Reklamuokite savo paslaugas ir produktus Druskininkų gyventojams ir miesto svečiams naujuose ir tvarkinguose autobusų stotelių paviljonuose. Daugiau nei 50 reklaminių plotų visame mieste, gerai matomų tiek viešojo transporto keleiviams, tiek ir kitiems miestiečiams.

Turite klausimų?

Jovita Bajarskaitė

Marketingo vadybininkė


bajarskaite@kautra.lt

+370 670 05219

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.