fbpx
Kaunas – Druskininkai autobusu

Keliaukite iš Kauno į Druskininkus naujais ir moderniais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į Druskininkus vykite greitai ir patogiai.

Kelionė į Druskininkus naujais autobusais

Kelionė Kaunas – Druskininkai maršrutu itin patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. 

Keliaukit erdviame salone su dideliais tarpais tarp sėdynių ir daug vietos kojoms. Autobuse veikia kondicionavimo sistema, WC. 

Kaunas Druskininkai autobusu

Nemokami filmai media centre

Keliaudami į Druskininkus žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus kelionės metu prisijungę prie media centro.

Visu turiniu media centre kelionės į Druskininkus metu naudokitės nemokamai.

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Kaunas – Druskininkai metu dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus.

„Kautra plius“ autobusuose rasite elektros lizdus ir galėsite įkrauti savo įrenginį kelionės metu.

Kaunas Druskininkai elektros energija

Nemokamas 4G internetas

Autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis kelionės metu bendrauti su artimaisiais ar gauti naujausią informaciją.

Kelionės į Druskininkus metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Dar daugiau komforto 

Naujuosiuose „Kautra plius“ autobusuose dar daugiau komforto – itin patogios Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų ir dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Keliaukite autobusu ne tik greitai, bet ir patogiai. Kelionės metu nevairuokite, o patogiai įsitaisę ilsėkitės arba darbuokitės.

Kaunas Druskininkai autobusu

Panašios kelionių kryptys: Kaunas – Palanga | Kaunas – Nida| Kaunas – Vilnius

Vežkitės dviratį nemokamai

Vežkitės dviratį į Druskininkus autobusu nemokamai! Įsigykite autobuso bilietą Kaunas – Druskininkai ir dviratį „Kautros“ autobusu vežkitės nemokamai ištisus metus! Šiltuoju sezonu dviračiai yra vežami ant specialių laikiklių. Tuo tarpu šaltuoju metų laiku dviračius vežame bagažo skyriuje. 

Kaunas Druskininkai

Įsigyti kelionės Kaunas – Druskininkai bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba internetu www.autobusubilietai.lt

įsigyti kelionę autobusu
Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.