fbpx
Kaunas – Klaipėda autobusu

Keliaukite iš Kauno į Klaipėdą  moderniais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į Klaipėdą keliaukite greitai ir patogiai autobusu.

Į Klaipėdą „Kautros“ autobusai vyksta net 9 kartus per dieną. Tad išsirinksite sau patogiausią ir tinkamiausią laiką. Kelionė autobusu pilnu privalumų į Klaipėdą prabėgs tarsi akimirka. 

Kelionė Kaunas – Klaipėda naujais autobusais

Keliaukite Kaunas – Klaipėda maršrutu naujais ir patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. Į Klaipėdą iš Kauno „Kautra plius“ autobusu vykite net keturis kartus per dieną.

Kaunas Klaipėda autobusu

Nemokami filmai media centre

Keliaudami į uostamiestį žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės muzikos, skaitykite e-žurnalus autobuse prisijungę prie media centro.

Kauno autobusų stotyje įlipę į“Kautra plius“ autobusą prisijunkite prie bevielio interneto ir savo įrenginyje suvedę nuorodą media.kautra.lt patirkite naujus kelionės autobusu įspūdžius.

Visu turiniu media centre kelionės iš Kauno į Klaipėdą metu naudokitės nemokamai ir neribotai.

Nemokami filmai media centras kelionės iš Kauno į Klaipėdą metu

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Kaunas – Klaipėda metu „Kautra plius“ autobuse dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus. Tarp sėdynių „Kautra plius“ autobusuose po langu rasite elektros lizdus ir galėsite įsikrauti savo įrenginį.

Tai itin patogu keliaujant tarp Kauno ir Klaipėdos darbo reikalais ar tiesiog pramogaujant kelionės metu.

Elektros lizdai autobusuose Kaunas Klaipėda

Nemokamas 4G internetas

Autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau. Bendraukite internetu su draugais ir gaukite naujausią informaciją kelionės metu.

Kelionės į Klaipėdą metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Nemokamas internetas autobuse kelionės Kaunas Klaipėda metu. Kautra

Dar daugiau komforto 

Naujuosiuose „Kautra plius“ autobusuose važiuojančiuose į Klaipėdą dar daugiau komforto – itin patogios Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų ir dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Keliaukite tarp Kauno ir Klaipėdos autobusu ne tik greitai, bet ir patogiai. Kelionės metu nevairuokite, o patogiai įsitaisę ilsėkitės arba darbuokitės.

Kaunas Klaipėda autobusu greitai ir patogiai

Įsigyti kelionės Kaunas – Klaipėda bilietus galite greitai ir patogiai internetu svetainėje www.autobusubilietai.lt.

įsigyti kelionę autobusu
Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.