fbpx
Kaunas – Vilnius autobusu

Keliaukite iš Kauno į Vilnių naujais ir moderniais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į Vilnių vykite greitai ir patogiai.

Į sostinę „Kautros“ autobusai vyksta net 16 kartų per dieną. Tad išsirinksite sau patogiausią ir tinkamiausią laiką.

Kelionė naujais „Kautra plius autobusais

Keliaukite Kaunas – Vilnius maršrutu naujais ir itin patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. Į Vilnių iš Kauno „Kautra plius“ autobusu vykite net 8 kartus per dieną.

Kaunas - Vilnius

Nemokami filmai media centre

Keliaudami į Vilnių žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus kelionės metu prisijungę prie media centro.

Kauno autobusų stotyje įlipę į „Kautra plius“ autobusą prisijunkite prie bevielio interneto ir savo įrenginyje suvedę nuorodą media.kautra.lt patirkite naujus kelionės autobusu įspūdžius.

Visu turiniu media centre kelionės į Vilnių metu naudokitės nemokamai ir neribotai.

Media centras nemokami filmai Kautra plius autobuse

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Kaunas – Vilnius metu dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą planšetėje nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus. Tarp sėdynių „Kautra plius“ autobuse po langu rasite elektros lizdus ir galėsite įsikrauti savo įrenginį kelionės metu.

Tai itin patogu keliaujant tarp Kauno ir Vilniaus darbo reikalais ar tiesiog pramogaujant kelionės metu.

Elektros energija Kautra plius autobusuose

Nemokamas 4G internetas

„Kautra plius“ autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau. Kelionės metu bendraukite internetu su draugais ir gaukite naujausią informaciją.

Kelionės į Vilnių metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Nemokamas internetas autobuse Kautra

Dar daugiau komforto 

Naujuosiuose autobusuose dar daugiau komforto – itin patogios Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų ir dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Keliaukite tarp Kauno ir Vilniaus autobusu ne tik greitai, bet ir patogiai. Kelionės metu nevairuokite, o patogiai įsitaisę ilsėkitės arba darbuokitės.

Mergina Kautra plius autobuse

Įsigyti kelionės Kaunas – Vilnius bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba internetu. Įsigykite bilietus internetu greičiau ir pigiau.

įsigyti kelionę autobusu

Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti