fbpx
Nemokamas internetas autobusuose

Kautra didindama kelionių autobusais patrauklumą, pirmoji šalyje tarpmiestiniuose autobusuose įdiegė bevielį interneto ryšį (wi-fi), kuriuo keleiviai gali naudotis visiškai NEMOKAMAI. Įlipę į autobusą prisijunkite prie bevielio interneto ir mėgaukitės kelione autobusu.

„Privalome būti viename žingsnyje su technologijomis ir keleivių poreikiais. Todėl visuose savo tarpmiestinių maršrutų autobusuose keleiviai gali kelionių metu naudotis bevieliu internetu,  prie jo jungti savo nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus. Tai leidžia keleiviams naršyti internete, skaityti elektroninius laiškus, žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir taip paįvairinti keliones“,  – sakė „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Visus maršrutus, turinčius nemokamo interneto galimybę galite rasti www.autobusubilietai.lt svetainėje, jie yra pažymėti  simboliu. Jeigu autobuse nėra internetinio ryšio, prašome informuoti vairuotoją.

Nuo šiol keliaudami tarpmiestiniais autobusais naršykite dar greičiau – naujuose Kautra plius autobusuose veikia nemokamas bevielis 4G internetas. Su Kautra plius keliaukite ir naršykite dar greičiau.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.