fbpx
Vilnius – Druskininkai autobusu

Keliaukite iš Vilniaus į Druskininkus naujais ir moderniais „Kautra plius“ autobusais. Kiekvieną dieną į Druskininkus autobusu vykite greitai ir patogiai.

Į Druskininkus naujais autobusais

Kelionė Vilnius – Druskininkai maršrutu itin patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. 

Keliaukite erdviame salone su dideliais tarpais tarp sėdynių ir daug vietos kojoms. „Kautra plius“ autobuse taip pat veikia kondicionavimo sistema, WC.

Kautra plius autobusas veža maršrutu Vilnius Druskininkai

Nemokami filmai kelionės metu

Keliaudami į Druskininkus žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus kelionės metu prisijungę prie media centro.

Įlipę į autobusą prisijunkite prie bevielio ryšio (wi-fi) ir naršyklės lange suvedę adresą media.kautra.lt prisijungsite prie media centro.

Visu turiniu media centre kelionės į Druskininkus metu naudokitės nemokamai ir neribotai. Sužinokite daugiau apie media centrą.

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Vilnius – Druskininkai metu naršykite telefone ar žiūrėkite filmą nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus.

„Kautra plius“ autobusuose rasite elektros lizdus ir galėsite įkrauti savo įrenginį. Elektros lizdus autobuse rasite po langu tarp sėdynių. Jei elektros rozetė neveikia, visuomet informuokite vairuotoją.

Elektros lizdai Vilnius Druskininkai kelionės metu autobuse Kautra

Nemokamas internetas autobuse

Kelionės „Kautra plius“ autobusais neprailgs, nes juose veikia spartus 4G internetas.

Vykdami į Druskininkus autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Dar daugiau komforto 

Naujuose „Kautra plius“ autobusuose dar daugiau komforto – itin patogios Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų ir dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Keliaukite autobusu ne tik greitai, bet ir patogiai. Kelionės metu nevairuokite, o patogiai įsitaisę ilsėkitės arba darbuokitės.

Kelionė autobusu Vilnius Druskininkai

Vežkitės dviratį nemokamai

Keliaudami į Druskininkus autobusu vežkitės dviratį į nemokamai! Įsigykite autobuso bilietą Vilnius – Druskininkai ir dviratį „Kautros“ autobusu vežkitės nemokamai ištisus metus!

Vasaros sezono metu dviračiai vežami ant specialių laikiklių. Šaltuoju metu laiku dviračiai vežami bagažo skyriuje.

Vežkis dviratį nemokamai autobusu Vilnius Druskininkai

Įsigyti kelionės Vilnius – Druskininkai bilietus galite įsigyti autobusų stotyje arba greitai ir patogiai internetu www.autobusubilietai.lt

įsigyti kelionę autobusu
Turite klausimų?

Vytautas Svigaris

Tarpmiestinių maršrutų vadybininkas


svigaris@kautra.lt

8 37 40 90 62

Vytauto pr. 24 Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.