fbpx
Vilnius – Kaunas autobusu

Keliaukite iš Vilniaus į Kauną naujais ir moderniais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į laikinąją sostinę vykite greitai ir patogiai. Kelionė į Kauną autobusuose, kupinuose privalumų prabėgs akimirksniu. 

Į Kauną naujais autobusais

Keliaukite Vilnius – Kaunas maršrutu naujais ir itin patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje. 

Vilnius Kaunas autobusu Kautra

 

Autobusuose rasite ne tik didelius tarpus tarp sėdynių, daug vietos kojoms, kondicionuojamą saloną ar tualetą. Taip pat autobuse galėsite žiūrėti nemokamus filmus, naršyti internete ar įkrauti savo telefoną bei kompiuterį. 

Nemokami filmai kelionės metu

Keliaudami į Kauną autobusu žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus prisijungę prie media centro. Prie „media centro“ savo įrenginiu prisijunkite per „wi-fi“ ryšį autobuse. 

Visu turiniu media centre kelionės metu naudokitės nemokamai ir neribotai.

 

Nemokami filmai media centre. Kautra

 

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Vilnius – Kaunas metu dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus. Tarp sėdynių „Kautra plius“ autobuse po langu rasite elektros lizdus ir galėsite įkrauti savo įrenginį kelionės metu.

Tai itin patogu keliaujant tarp Vilniaus ir Kauno darbo ar mokslų reikalais.

 

Vilnius Kaunas autobusu Kautra elektros lizdai

 

Nemokamas 4G internetas

Autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau. Kelionės metu bendraukite internetu su artimaisiais ar gaukite naujausią informaciją.

Kelionės į Kauną metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

 

Vilnius Kaunas autobusu. Nemokamas internetas Kautros autobuse

 

Dar daugiau komforto 

Naujuosiuose „Kautra plius“ autobusuose dar daugiau komforto – itin patogios Setra Voyage sėdynės, dar didesni tarpai tarp jų ir dar daugiau vietos jūsų kojoms.

Keliaukite tarp Vilniaus ir Kauno autobusu ne tik greitai, bet ir patogiai. Kelionės metu nevairuokite, o patogiai įsitaisę ilsėkitės arba darbuokitės.

 

Vilnius Kaunas patogi kelionė autobusu

 

Vežkitės dviratį į Kauną autobusu

Mėgstate važinėtis dviračiu? Jokių problemų, vežkitės savo dviratį į Kauną autobusu nemokamai. Įsigykite autobuso bilietą Vilnius – Kaunas ir dviratį „Kautros“ autobusu vežkitės nemokamai ištisus metus!

 

Vilnius Kaunas autobusu vežkitės dviratį nemokamai

 

Įsigyti kelionės Vilnius – Kaunas bilietus galite įsigyti autobusų stotyje arba greitai ir patogiai internetu.

 

įsigyti kelionę autobusu

 

Turite klausimų?

Vytautas Svigaris

Tarpmiestinių maršrutų vadybininkas


svigaris@kautra.lt

8 37 40 90 62

Vytauto pr. 24 Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.