fbpx
Autobusų pardavimas

Ieškote autobuso keleivių pervežimui? Įsigykite iš Kautros naujus ar naudotus turistinius, tarpmiestinius ar miesto autobusus. Pasiūlysime geriausią sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius.

Nauji autobusai 

Kautra nuo 2004 metų yra įgaliotas TEMSA autobusų gamintojo atstovas Lietuvoje. Parduodame, remontuojama ir tiekiame atsargines dalis visiems TEMSA autobusams.

TEMSA kompanija buvo įkurta 1968 metais, kaip savarankiškas Turkijos giganto „Sabanci“ holdingas padalinys. TEMSA autobusus pradėjo gaminti 1984 metais. Šiuo metu modernus gamybinis kompleksas Adanoje užima didesnį negu 400.000 kvadratinių metrų plotą ir sparčiai plečiasi statant vis naujus gamybinius korpusus. Per metus gamykla pagamina virš 1.000 turistinės klasės autobusų, 1.000 vidutinės klasės autobusų ir 13.000 nedidelių krovininių automobilių „Mitsubishi“. Pagaminta produkcija eksportuojama į 30 pasaulio šalių.

TEMSA gaminama produkcija yra sukurta atsižvelgiant į reiklią Europos rinką. Kuriant naujus autobusų modelius pasitelktos žinomų Europos autobusų kūrėjų pajėgos. Autobusų dizainą kuria buvęs pagrindinis autobusų „Neoplan“ dizaineris Bob Lee.

TEMSA autobusų kokybė pasiekiama panaudojant patikimus automobilių gamintojų „MAN“ ir „DAF“ variklius ir agregatus, vokiečių firmos „ZF“ pavarų dėžes ir vairo mechanizmus, firmų „Knorr Bremse“ ir „Wabco“ stabdžių sistemas, firmos „Blaupunkt“ garso ir vaizdo aparatūra ir daugelių kitų žymių ir patikimų firmų komplektuojančias dalis ir sistemas.

Sužinokite daugiau apie Temsa autobusus internetinėje svetainėje www.temsabus.lt

Naudoti autobusai

Taip pat kviečiame įsigyti ir naudotus autobusus. Galime pasiūlyti įvairius tarpmiestinius autobusus, nuo 30 iki 50 vietų, tiek naujesnius, tiek senesnius Neoplan, Setra, Temsa, Renault ar Scania Ikarus markių autobusų. Visus mūsų parduodamus naudotus autobusus rasite čia

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.