fbpx
Kaunas – Nida autobusu

Keliaukite iš Kauno į Nidą kiekvieną dieną šiuolaikiškai ir patogiai. Vykite maršrutu Kaunas – Nida itin patogiais ir naujais “Kautros” autobusais.

Vykdami į Nidą sutaupykite

Keliaudami į Nidą autobusu sutaupykite – jums nereikės mokėti kelto mokesčio. O persikėlus į Kuršių neriją taip pat nemokėsite ekologijos mokesčio, kurį tenka mokėti keliaujant automobiliu. 

Kaunas Nida autobusu Kautra

Primename, kad “Kautra plius” autobusai į Nidą kursuoja vasaros sezono metu (nuo gegužės iki spalio mėn.). Žiemos metu į Nidą kursuoja mažesni autobusai.

Nemokamas internetas

Autobusuose, vykstančiuose į Nidą veikia spartus 4G internetas, tad kelionės metu galite bendraukite internetu su draugais ar gauti naujausią informaciją.

Kelionės į Nidą metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Kaunas Nida autobusu nemokamas internetas

Panašios kelionių kryptys: Kaunas – Palanga | Kaunas – Druskininkai | Kaunas – Vilnius

Vežkitės dviratį į Nidą nemokamai

Mėgstate važinėtis dviračiu? Puiku, vežkitės savo dviratį į Nidą autobusu nemokamai. Jums tereikės įsigyti autobuso bilietą kelionei Kaunas – Nida.

Jei norite rezervuoti vietą dviračiui, tai galite padaryti pirkdami autobuso bilietą internetu. Daugiau apie dviračių vietos rezervaciją.

Vežkis dviratį nemokamai Kaunas Nida

Įsigyti kelionės Kaunas – Nida bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba greitai ir patogiai internetu www.autobusubilietai.lt.

įsigyti kelionę autobusu

Any questions?

Information of Kaunas bus station


autobusustotis@kautra.lt

+370 (37) 40 90 60

Vytautas ave. 24, Kaunas© 2024 Kautra. All rights reserved

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti