fbpx
Kaunas – Palanga autobusu

Keliaukite iš Kauno į Palangą moderniais ir patogiais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į Palangą autobusu vykite greitai ir patogiai.

Išsirinkite patogiausią ir tinkamiausią laiką kelionei į Kaunas – Palanga internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt

Į Palangą naujais autobusais

Keliaukite Kaunas – Palanga maršrutu itin patogiais „Kautra plius“ autobusais. Tai aukščiausias paslaugos standartas kelionėms autobusu Lietuvoje.

Kaunas Palanga autobusu

Nemokami filmai media centre

Keliaudami į Palangą autobusu žiūrėkite nemokamus filmus, klausykitės populiariausios muzikos, skaitykite e-žurnalus kelionės metu prisijungę prie media centro.

Visu turiniu media centre kelionės metu naudokitės nemokamai ir neribotai. Kelionė žiūrint filmą ar skaitant žurnalą prabėgs akimirksniu. 

Elektros energija kelionės metu

Kelionės Kaunas – Palanga metu dirbkite kompiuteriu, naršykite telefone ar žiūrėkite filmą nesibaimindami, kad įrenginys išsikraus.

Tarp sėdynių „Kautra plius“ autobuse po langu rasite elektros lizdus ir galėsite įkrauti savo įrenginį kelionės metu.

Elektros lizdai autobuse Kaunas Palanga

Nemokamas 4G internetas

„Kautra plius“ autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau. Kelionės metu bendraukite internetu su draugais ir gaukite naujausią informaciją.

Kelionės į Palangą metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai. 

Nemokamas internetas autobuse kelionės Kaunas Palanga metu

Panašios kelionių kryptys: Kaunas – Nida | Kaunas – Vilnius

Vežkitės dviratį į Palangą nemokamai

Mėgstate važinėtis dviračiu? Jokių problemų, vežkitės savo dviratį į Palangą autobusu nemokamai. Įsigykite autobuso bilietą Kaunas – Palanga ir dviratį „Kautros“ autobusu vežkitės nemokamai ištisus metus.

Vežkis dviratį autobusu į Palangą nemokamai

Įsigyti kelionės Kaunas – Palanga bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba internetu. Įsigykite bilietus internetu greičiau ir patogiau.

įsigyti kelionę autobusu
Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2021 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti