fbpx
Tarptautinės kelionės

1996 metais Kautra pradėjo tarptautines keliones autobusais į tolimąjį užsienį. Pirmoji tarptautinė kelionė autobusu vyko į Paryžių. 1999 metais sėkmingai vykdžiusi tarptautines keliones autobusais Kautra prisijungė prie „Eurolines“ organizacijos. „Eurolines“ yra keleivinio autobusų transporto įmonių organizacija, jungianti virš 30 vežėjų iš 26 Europos šalių. Visi vežėjai yra atskiros nepriklausomos įmonės, kurios savo tarptautinių pervežimų srityje įgyvendina „Eurolines“ organizacijos formuojamas paslaugų kokybės ir saugumo nuostatas.

Kautra yra „Eurolines“ organizacijos narė ir jos atstovė Lietuvoje. Kartu su savo verslo partneriais aptarnaujame reguliarius tarptautinius autobusų maršrutus į Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Estiją, Baltarusiją, Karaliaučiaus sritį (Rusija).

Eurolines Business Class

Vertinate komfortabilias, saugias ir kupinas pramogų keliones į užsienį autobusu? Mėgstate kelionės metu dirbti, o gal tiesiog gerai pailsėti? Tuomet keliaukite Eurolines Business Class autobusais ir mėgaukitės dar patogesne kelione su dar daugiau paslaugų bei pramogų Jums.

Keliaukite itin patogiose Voyage Ambassador sėdynėse. Dar didesni tarpai tarp jų leis kelionės metu patogiai ištiesti kojas. Kad kelionė neprailgtų jos metu keleiviai gali nemokamai naršyti internete ar žiūrėti nemokamus filmus, klausyti muzikos ar skaityti elektroninius žurnalus media centre. Kad naršant internete ar žiūrint filmus neišsikrautų Jūsų telefonas ar kompiuteris jį galima įsikrauti po langu esančiuose elektros lizduose.

Kiekvienas keleivis keliaudamas Eurolines Business Class autobusu gauna nemokamą buteliuką vandens. Visuose Eurolines Business Class autobusuose veikia švarūs ir tvarkingi tualetai, kiekviena sėdynė aprūpinta saugos diržu, o kondicionavimo sistema leis kelione mėgautis tiek šaltą žiemą, tiek karštą vasarą.

Daugiau apie tarptautines keliones autobusu sužinokite www.eurolines.lt

Turite klausimų?

Eurolines agentūra


info@eurolines.lt

+370 37 32 22 22

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti