fbpx
Apie Kautrą

UAB „Kautra“ yra viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų. Įmonė veža keleivius 173 maršrutu Lietuvoje ir užsienyje. Per metus pervežama apie 6 milijonus keleivių. Įmonėje dirba virš 800 darbuotojų.

Šiuo metu eksploatuojame daugiau nei 300 autobusų ir mikroautobusų, kuriuos kasmet keičiame naujesniais ir modernesniais. Vidutinis autobusų amžius yra 4 metai. Didelė dalis autobusų sertifikuoti. Jiems suteiktas atitinkamas žvaigždučių skaičius pagal IRU kokybės ir komforto reikalavimus.

Bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ narė ir tarptautinės Europos vežėjų asociacijos „Eurolines“ narė.

2007 m. „Kautra“ įsigijo 100% UAB „Alytaus autobusų parkas“ akcijų ir po įmonių susijungimo 2008 m. vasario 1 d. įkurė UAB „Kautra“ filialą „Alytaus autobusų parkas“.

2009 m. „Kautra“ nupirko 100% UAB „Prienų autobusų parkas“ akcijų ir po įmonių sujungimo 2010 m. sausio 1 d. įkūrė filialą „Prienų autobusų parkas“.

2010 m. vasario 1 d., laimėjus Druskininkų miesto savivaldybės skelbtą konkursą „Kautra“ pradėjo vežti keleivius Druskininkų miesto ir priemiesčio autobusų maršrutais ir įkūrė filialą Druskininkuose.

2010 m. įsigijo 100% UAB „Vilkaviškio autobusų parkas“ akcijų ir 2010 m. liepos 1 d., prijungus šią įmonę,  įkurė filialą „Vilkaviškio autobusų parkas“.

2012 m. įmonė įsigijo 100% AB „Autoturas ir KO“ akcijų ir 2012 m. gruodžio 1 d., prijungus šią įmonę, įkūrė filialą Vilniuje.

2014 m. įmonė  laimėjusi Kauno miesto savivaldybės skelbtą konkursą pradėjo vežti Kauno miesto gyventojus maršrutiniais taksi.

2017 m. įkurtas Klaipėdos filialas. Vežame reguliariais maršrutais Klaipėdos mieste bei užsakomaisiais reisais.

© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti