fbpx
Druskininkų viešasis transportas

Nuo 2010 metų Kautra laimėjusi viešąjį konkursą veža keleivius Druskininkų mieste ir priemiestyje. Druskininkai tapo pirmuoju miestu Lietuvoje, kuriame keleiviai miesto ir priemiestiniais maršrutais aptarnaujami naujais arba ne senesniais nei penkerių metų autobusais. Kautra į plėtrą Druskininkuose investavo  4,5 mln. litų.

„Druskininkai – miestas yra patrauklus savo inovacijomis ir naujovėmis. Turime didelę keleivių vežimo patirtį, todėl neabejojame savo galimybėmis užtikrinti puikią paslaugų kokybę. Druskininkai tapo pirmuoju Lietuvos miestu, kuriame gyventojai gali važinėti naujais arba beveik naujais miesto autobusais, aprūpintais naujausia informacine įranga, vaizdo stebėjimo kameromis, originaliu apipavidalinimu. Investavome daug, tačiau tikimės, kad mūsų investicijos pasiteisins“, – sakė generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Druskininkai tapo pirmuoju Lietuvos miestu, kuriame sėkmingai įdiegtas viešojo transporto elektroninis bilietas tapo ir moksleivio pažymėjimu. Elektroninio bilieto kortele, kuri papildyta elektroniniu bilietu galima atsiskaityti už važiavimą Druskininkų miesto ir priemiesčio autobusuose.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.