fbpx
Kaunas – Birštonas autobusu

Keliaukite iš Kauno į Birštoną naujais ir moderniais žemagrindžiais „Kautros“ autobusais. Kiekvieną dieną į Birštoną vykite greitai ir patogiai.

Į kurortą iš Kauno „Kautros“ autobusai vyksta net 19 kartų per dieną!  Tad išsirinksite sau patogiausią ir tinkamiausią laiką.

Kelionė naujais autobusais

Keliaukite Kaunas – Birštonas maršrutu naujais ir patogiais autobusais. Į Birštoną vyksta tiek mažesni autobusai, tiek didesni žemagrindžiai autobusai. Šie autobusai pritaikyti keliauti žmonėms su judėjimo negalia, jais taip pat patogiai keliauja šeimoms su mažais vaikais vežimėliuose.

Kaunas Birštonas autobusu

Nemokamas 4G internetas

Keliaukite į Birštoną naršydami internete nemokamai. „Kautros“ autobusuose veikiantis spartus 4G internetas leis bendrauti ir gauti informaciją dar greičiau.

Kelionės į Birštoną metu autobuse nemokamu internetu naudokitės neribotai.

Nemokamas internetas autobuse

Patogus būdas pasiekti sanatoriją

Didelė dalis vykstančių į Birštoną – sanatorijų klientai. Kasmet poilsiautojų, vykstančių į Birštoną autobusais pastebima vis daugiau. Autobusų stotis Birštone, įsikūrusi mieste centre, tad sanatorijas patogu nuo jos pasiekti pėsčiomis.

Autobusai į Birštoną vyksta iš Kauno autobusų stoties, 6 išvykimo aikštelės. Apart autobusų soties keleivių patogumui jie laukiami ir išleidžiami dar trijose miesto stotelėse –  Vinčų g., Europos pr. ir Lazdijų g.

Įsigyti kelionės Kaunas – Birštonas bilietus galite įsigyti Kauno autobusų stotyje arba internetu. Bilietus internetu įsigykite greičiau ir patogiau.

įsigyti kelionę autobusu

Turite klausimų?

Autobusų stoties informacija


autobusustotis@kautra.lt

8 37 40 90 60

Vytauto pr. 24, Kaunas© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.