fbpx
Tarpmiestinės kelionės

Kautra yra viena didžiausių keleivių pervežimo tarpmiestiniais maršrutais įmonių Lietuvoje. Per metus tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje vidutiniškai pervežama beveik 3 milijonai keleivių. Tarpmiestiniai autobusai per metus nuvažiuoja daugiau nei 10 milijonų kilometrų.

Kiekvienais metais įmonė įsigija vis daugiau naujų autobusų, tad kelionės tarpmiestiniais autobusais tampa vis patogesnės, lengvesnės ir įdomesnės. Tarpmiestiniuose autobusuose kelionės metu keleiviai gali ne tik komfortabiliai keliauti, bet ir gauti papildomas nemokamas paslaugas – nemokamas internetas, dviračių vežimas, elektros lizdai, nemokami filmai media centre.

Tarpmiestiniais Kautros autobusais keleiviai gali keliaudami vežtis dviratį nemokamai. Teikiama paslauga itin teigiamai priimta keleivių ir kasmet vis plečiasi – kiekvienais metais įsigyjama vis daugiau dviračių laikiklių. Taip pat pradėta teikti dviračių rezervacijos paslauga, kurios dėka keleivis iš anksto gali rezervuoti dviračio vežimo vietą autobuse, kuriuo jis taip pat keliauja.

Greičiau, patogiau ir pigiau tarpmiestinių autobusų bilietus įsigykite internete www.autobusubilietai.lt. Nereikės gaišti laiko ir laukti eilėje prie kasų.

Susipažinkite su autobusais

Susipažinkite su Kautros autobusais, kuriais galite keliauti tarpmiestiniais maršrutais iš arčiau 360 turuose.

© 2019 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti