fbpx
Tarpmiestinės kelionės

Kautra yra viena didžiausių keleivių pervežimo tarpmiestiniais maršrutais įmonių Lietuvoje. Per metus tarpmiestiniais maršrutais Lietuvoje vidutiniškai pervežama beveik 6 milijonai keleivių. Tarpmiestiniai autobusai per metus nuvažiuoja daugiau nei 10 milijonų kilometrų.

Kiekvienais metais įmonė įsigyja naujus autobusus, tad kelionės tarpmiestiniais autobusais tampa patogesnės ir įdomesnės. Tarpmiestiniuose autobusuose kelionės metu keleiviai gali ne tik komfortabiliai keliauti, bet ir gauti papildomas nemokamas paslaugas – nemokamas internetas, dviračių vežimas, elektros lizdai, nemokami filmai media centre.

Tarpmiestiniais Kautros autobusais keleiviai gali keliaudami vežtis dviratį nemokamai. Taip pat pradėta teikti dviračių rezervacijos paslauga, kurios dėka keleivis iš anksto gali rezervuoti dviračio vežimo vietą autobuse, kuriuo jis taip pat keliauja.

Greičiau ir patogiautarpmiestinių autobusų bilietus įsigykite internete www.autobusubilietai.lt. Nereikės gaišti laiko ir laukti eilėje prie kasų.

Susipažinkite su autobusais

Susipažinkite su Kautros autobusais, kuriais galite keliauti tarpmiestiniais maršrutais iš arčiau 360 turuose.

Populiariausi maršrutai

 

Populiariausi maršrutai Lietuvoje keliaujant naujais ir moderniais Kautros autobusais.

 

Kaunas – Vilnius
Kaunas – Klaipėda
Kaunas – Palanga
Kaunas – Nida
Kaunas – Druskininkai
Vilnius – Kaunas
Vilnius – Druskininkai

 

Bilietus tarpmiestinėms kelionėms įsigykite patogiai ir greitai internetu www.autobusubilietai.lt

 

 

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.