fbpx
Virtualus autobusų turas

Susipažinkite su mūsų naujausiais ir populiariausiais autobusais neišeidami iš namų – apžiūrėkite Kautros autobusus virtualiame ture.

Setra 516 HD

Tai naujas, aukščiausios klasės vokiečių „Setra“ gamintojų autobusas. Autobuso ilgis – 13 metrų, aukštis – 3,8 metro. Autobuse įmontuoti elektros lizdai, veikia bevielis internetas, švarus ir tvarkingas tualetas, dideli tarpai tarp patogių sėdynių, autobuse įmontuotas media centras leis kelionės metu nemokamai žiūrėti filmus ir klausytis muzikos. Sužinokite daugiau apie naujuosius autobusus ir Kautra plius paslaugą.

Temsa MD9

Autobuso ilgis – 9,3 metro, aukštis beveik 2,5 metro. Autobuse įmontuoti elektros lizdai, veikia bevielis internetas, dideli tarpai tarp sėdynių leis mėgautis kelione ir aukščiausiems keleiviams. Autobuse taip pat sumontuota kokybiška vaizdo ir garso įranga. Jei norite tokį autobusą išsinuomoti savo kelionei apsilankykite autobusų nuomos skiltyje


Volkswagen Crafter

Tai nedidelis, bet patogus ir modernus autobusas, skirtas tiek keleivių vežimui tarpmiestiniais maršrutais, tiek užsakomaisiais reisais. Autobuse yra įmontuoti elektros lizdai, veikia bevielis internetas, įmontuota garso bei vaizdo aparatūra. Norėdami išsinuomoti tokį autobusą savo kelionei susisiekite su mūsų autobusų nuomos skyriumi.

Temsa HD

Keliaukite naujausiu ir moderniausiu „Temsa“ gamintojo autobusu „Temsa HD“. Autobusas pritaikytas tiek tarpmiestinėms kelionėms, tiek ilgoms išvykoms į užsienį. Autobuse sumontuoti elektros lizdai, veikia bevielis internetas, tvarkingas ir švarus tualetas, kondicionierius, dideli tarpai tarp patogių sėdynių. Norėdami išsinuomoti šį ar panašų autobusą išsiųskite užklausą mūsų autobusų nuomos skyriui.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.