Prienų autobusų stotyje – naujos paslaugos

2010 vasario 4

Atsinaujinusioje Prienų autobusų stotyje nuo šiol keleiviams siūloma daugiau paslaugų. Joje galima įsigyti bilietus į tarpmiestinių ir tarptautinių maršrutų autobusu, jūrų keltus, pradėjo veikti siuntų maršrutiniais autobusais terminalas.

Permainos susijusios su tolimojo susisiekimo bendrovės „Kautra“ atėjimu į Prienus.

Pernai „Kautra“ įsigijo UAB „Prienų autobusų parkas“ akcijas, o į šią bendrovę investavo 1,1 mln. litų. Prienų bendrovei perduoti du „Temsa Opalin“ autobusai, kuriais galima vežti po 34 keleivius, taip pat nupirkti du nauji 27 keleivių vietų „Temsa Prestij“ autobusai.

„Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas teigė, kad bendrovė ištesėjo savo pažadus investuoti į „Prienų autobusų parką“.

„Kaip ir buvome žadėję, iš karto investavome į autobusų bazės atnaujinimą. Iš viso mūsų investicijos siekia jau 1,1 mln. litų“, – sakė L.Skardžiukas.

„Prienų autobusų parkas“ šiuo metu aptarnauja 19 priemiestinių maršrutų Prienų rajone ir 4 tarpmiestinius maršrutus Lietuvoje.

Tolimojo susisiekimo įmonė „Kautra“ įkurta 1934 metais. Dabar bendrovė turi naujausią autobusų parką šalyje. Iš viso šiuo metu bendrovė turi 148 autobusus. Bendrovėje dirba daugiau kaip 420 žmonių.

© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS