„Žalgirio ekspresas“ – keliauk į Eurolygos rungtynes autobusu

Jau balandžio 24 ir 26 dienomis keliaujam stebėti „Žalgirio“ atkrentamųjų varžybų su Pirėjo „Olympiacos“ Kaune. Palaikyk komandą svarbiausiose sezono rungtynėse.

Kaip visada – autobusais nuvešime jus iki pat arenos, o po Eurolygos rungtynių parvešime atgal. Keliaujam palaikyti „Žalgirio“ greitai ir patogiai.

Bilietai ir stočių kasose

„Žalgirio ekspreso“ bilietus ir paketus galima įsigyti Alytaus, Vilkaviškio, Prienų autobusų stočių kasose, Druskininkų Infotaške (Turgaus stotelė, M.K.Čiurlionio g.)  bei internetu www.zalgiris.lt.

Stebėk rungtynes geriausiose vietose 

Jei turite mėgstamiausią vietą arenoje ir norite rungtynes žiūrėti iš jos – puiku. Įsigykite atskirai kelionę autobusu ir bilietą pasirinktoje arenos vietoje. Keliauti su „Žalgirio ekspresu“ gali ir savarankiškai norimose vietose bilietus įsigiję gerbėjai bei sezono abonementų savininkai. Įsigyk kelionės bilietą atskirai čia.

Įsigyk akcinį paketą

Keliaukite į Eurolygos rungtynes palaikyti „Žalgirio“ patogiau ir pigiau. Įsigykite akcinį paketą – kurį sudaro kelionės autobusu bilietas ir bilietas 314-315 arenos sektoriuose. Primename, kad kelionės ir rungtynių bilietas įsigyjami atskirai – autobuso bilietą parodysite vairuotojui lipdami į autobusą, o rungtynių bilietą eidami į areną. Įsigyk „Žalgirio ekspreso“ paketą čia.

Kelionė “Kautros” autobusu

„Žalgirio ekspreso“ autobusai į Kauną pajudės:

  • iš Vilniaus autobusų stoties, 22, 24, 25 išvykimo aikštelių, 17:30;
  • iš Marijampolės autobusų stoties, 18 valandą;
  • iš Alytaus autobusų stoties, 2 aikštelės, 18 valandą;
  • iš Vilkaviškio autobusų stoties,  17:30;
  • iš Prienų autobusų stoties, 2 aikštelės, 18:30;
  • iš Druskininkų autobusų stoties, 16:30;
  • Iš Elektrėnų tarpmiestinių autobusų stotelės, 18:30;
  • Iš Klaipėdos autobusų stoties, 1 aikštelės, 16:20.

„Kautros“ autobusai krepšinio gerbėjus atveš iki pat „Žalgirio arenos“. Po rungtynių autobusas 30 minučių lauks sirgalių prie arenos ir parveš juos į autobusų stotį, iš kurios atvyko.

Pirkti bilietus

© 2018 Kautra. Visos teisės saugomos. Sukurta ALL CAPS

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti