fbpx
Atšvaitai “Kautros” keleiviams

2012.11.12

2012 m. lapričio m. UAB Kautra kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnais vykdė prevencinę akciją „Atšvaitas“, kurios metu Kauno autobusų stotyje keleiviams buvo dalinami atšvaitai.

Šia maža dovanėle pareigūnai Kauno autobusų stotyje laukiantiems keleiviams priminė apie atšvaitų naudojimo svarbą tamsiu paros metu, skatino būti atidiems ir saugoti save kelyje. Akcijos metu kalbinti UAB Kautra vairuotojai atkreipė dėmesį, kad išlipusių iš autobusų ir einančių kelkraščiu be atšvaitų keleivių jie nemato, todėl iki skaudžios nelaimės tik vienas žingsnis.

Bendarbiaujant kartu su Kauno apskr. VPK kelių policijos valdyba, akcija vykdoma ne pirmus metus. „Mes džiaugiamės, kad galim prisidėti prie tokios gražios akcijos ir pasirūpinti keleivių saugumu ne tik kelionės metu, bet ir keleiviams išlipus iš autobuso. Šiuo metų laiku pėsčiuosius kelyje pastebėti yra sunku ir tikimės, kad tokios akcijos padės išvengti skaudžių nelaimių kelyje“ – sakė marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Kauno kelių policija primena, kad pėstieji, eidami neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui, privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prie drabužių prisisegę kitiems eismo dalyviams motoje vietoje atšvaitą.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.