fbpx
Autobusų keleiviai nuo karščio gelbėjami nemokamu vandeniu

2013.08.08

Sinoptikams prognozuojant karščiausią vasaros dieną, UAB „Kautra“ nusprendė pagelbėti savo keleiviams ištverti alinantį karštį. Kauno ir Alytaus autobusų stotyse vanduo keleiviams dalinamas nemokamai.

Keleiviams dalinami 500 ml. talpos vandens buteliukai. Per dieną stotyje išdalinta 4,5 tūkst. buteliukų vandens. „Tokią kaitrą ypač sunku ištverti vyresnio amžiaus žmonėms ar vaikams. Tikimės, vanduo padės atsigaivinti į kelionę per karščius išsirengusiems žmonėms“, – sako bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Sveikatos specialistai įspėja, jog gelbėjantis nuo karčio reikėtų vartoti daug skysčių – geriausia vandens. „Esame socialiai atsakinga įmonė. Siekiame, kad keleiviai važiuotų ne tik saugiai ir patogiai, bet ir būtų pasirūpinta jų sveikata. Manau, tai padės padaryti gurkšnis tyro vandens karštą vasaros dieną“, – teigia G. Pakusas.

Šiuo metu sekamos orų prognozės ir jei kaitra išsilaikys, vanduo bus dalijamas ir toliau. „Laikantis dideliems karščiams, ir toliau susirengusiems keliauti siūlysime atsigaivinti nemokamu buteliuku vandens“, – sakė G. Pakusas.

UAB „Kautra“ keleivius nuo karščio gelėbėja nebe pirmą kartą. Prieš trejus metus, Lietuvą alinant dideliems karčiams, Kauno autobusų stotyje per dieną buvo išdalinta per 2 tūkst. vandens buteliukų.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.