fbpx
Autobusų vairuotojai dalyvavo mokymuose

2013.05.28

UAB Kautra dirbantys autobusų vairuotojai dalyvavo vienos dienos mokymuose, kurių tikslas tobulinti bendravimo įgūdžius bei gerinti aptarnavimo kokybę orientuojantis į klientą.

Mokymų temos apėmė tokius aspektus, kaip savęs tobulinimas, klientų lūkesčių tenkinimas, įvaizdžio kūrimas skatinantis pasitikėjimą, sudėtingų situacijų sprendimas, įgūdžių, padedančių susitarti įvairiose situacijose lavinimas.

Taip pat, mokymų metu autobusų vairuotojai buvo supažindinami su Europos sąjungos reglamentu „Dėl miesto ir tolimojo susisiekimo autobusų transporto keleivių teisių“, kuriame numatytos būtiniausios žmonių, kurie keliauja miesto ir tolimojo susisiekimo autobusais Europos Sąjungoje, teisės.

Jau seniai žinoma, kad geriausiai žmonės mokosi atlikdami praktines užduotis. Šiuose mokymuose taip pat buvo daug praktikos, kurios metu buvo skatinama aktyviai įsitraukti į mokymus. Praktinių užduočių rezultatai buvo analizuojami visų mokymų dalyvių, skatinant pamąstyti kaip geriausia keisti savo elgesį ir kartu lavinti bendravimo įgūdžius.

Vienos dienos mokymai, kuriuose dalyvavo po 15 darbuotojų, truko nuo vasario 29 d. Mokymus vedė kompetetingi savo srities specialistai – lektoriai A. Jarašiūnas ir G. Pažėra.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.