fbpx
Dar daugiau naujų pamėgtų autobusų

2018.05.03

Daugiau naujų autobusų, daugiau naujų miestų ir krypčių. Taip šį pavasarį pasitinka “Kautra plius” paslauga. Jau tris metus keleiviai gali keliauti aukščiausios klasės tarpmiestiniais autobusais, su daugybe pramogų jose. Pradėjusi darbą su penkiais “Kautra plius” autobusais šiemet keleivių pervežimo įmonė “Kautra” įsigijo jau aštuonioliktąjį tokį autobusą.

Naujuose vokiečių gamintojų “Setra” autobusuose keleiviai gali naudotis nemokamu 4G internetu, media centru, elektros lizdais, vežtis nemokamai dviračius.

“Keleiviai pamėgo ir naujus autobusus, ir paslaugas teikiamas juose. Visiems patinka keliauti komfortabiliai – autobuse sėdi patogiai, žiūri nemokamai filmą, naršai internete nemokamai”, – kalbėjo “Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas pridurdamas, kad keleiviai ypatingai pamėgo elektros lizdus, esančius autobusuose prie sėdynių.

“Kautra plius” autobusais keleiviai gali vykti visoje Lietuvoje. Šeši nauji papildomi autobusai leis patogiau kauniečiams pasiekti Marijampolę bei N. Akmenę bei padažnins susisiekimą Druskininkų – Šiaulių kryptyje.

"Kautra plius" autobusas

Pamėgo nemokamas pramogas autobuse

Šiuo metu Lietuvos keliais važinėja aštuoniolika “Kautra plius” autobusų, kuriuose įrengti “media centrai” – galimybė nemokamai kelionės metu savo įrenginyje žiūrėti filmus, klausytis muzikos.

“Natūralu, kad keliaujant norisi atsipalaiduoti, pailsėti. Dėl to dauguma keleivių „media centre“ renkasi pramoginius, veiksmo filmus. Kaip visad žvaigždės labiausiai pritraukia dėmesį. Pavyzdžiui praeitą mėnesį žiūrimiausi filmai buvo su Bradu Pitu ir V. Dieseliu, S. Stalone”, – kalbėjo M. Sakalauskas.

Autobusuose jaunieji keleiviai taip pat gali rasti jiems skirtų animacinių filmukų. Anot pašnekovo tai itin palengvina tėvų su mažais vaikais ilgesnes keliones. Įdomus faktas – ilgesnėse kelionėse keleiviai labiau mėgsta žiūrėti komedijas.

“Pastebime tendenciją, kad ilgiau keliaudami keleiviai žiūri daugiau linksmo pobūdžio filmus, o trumpesnėse kelionėse, pvz. Vilnius – Kaunas, keleiviai “media centre” daugiau klausosi muzikinių albumų”, – pasakojo vežėjų atstovas.

Keleiviai vykdami “Kautra plius” autobusais gali savo įrenginyje žiūrėti virš 20 filmų bei 50 muzikinių albumų. Populiariausia muzikos grupė “media centre”, kurios buvo klausoma keliaujant autobusais Lietuvoje praeitais metais – grupė SEL. Jos albumas “Sel-fi” artimiausius atlikėjus lenkė trečdaliu.

Pasak pašnekovo įtakos muzikos pasirinkimui turi ir metų laikai bei oro temperatūra.

“Pastebime, kad klausomos muzikos žanrų populiarumas autobusuose keičiasi ir pagal metų laikus – vasarą keleiviai daugiau klauso pop ir house muzikos. Šaltesniu metų laiku mėgstama lėtesnė, muzika”, – kalbėjo “Kautros” atstovas.

Media centras Kautra plius autobuse

Patogu tiek dviratininkams, tiek vairuotojams

„Kautra plius“ autobusai šiltuoju metų laiku turi dviračių laikiklius, kuriais nemokamai vežami dviračiai visoje Lietuvoje.

„Keleiviai pamėgo šią paslaugą ir savaitgaliais mielai keliauja po visą šalį, norėdami aktyviai praleisti laisvalaikį. Ar tai būtų kelionė į Druskininkus ar trumpa savaitgalio išvyka į pajūrį. Šiemet atšilus orams, jaučiame ankstyvą dviratininkų suaktyvėjimą“, – minėjo M. Sakalauskas

Keliaujantiems ne dviračiais, o automobiliais vežėjai taip pat turi pasiūlymą. Daugiau nei mėnesį laiko Kauno autobusų stotyje veikiančią „Parkuok ir važiuok“ paslaugą.

„Džiaugiamės pirmais rezultatais ir besipildančia požemine automobilių parkavimo aikštele. Matom, kad kauniečiams patogu sujungti keliones nuosavu automobiliu ir autobusu. Tikiuosi daugiau „Kautra plius“ autobusų ir maršrutų pritrauks į stotį dar daugiau miestiečių“, – kalbėjo vežėjų atstovas.

Nemokamas dviračių vežimas Kautra plius autobusais

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti