fbpx
Elektroninis bilietas maršrutiniuose taksi

Kaune – naujos galimybės viešuoju transportu keliauti patogiau ir pigiau: į elektroninio bilieto sistemą įtraukiami ir maršrutiniai taksi. Maršrutinių taksi keleiviams nebereikia ieškoti grynųjų pinigų, nes sumokėti už važiavimą jie gali Kauno kortele, papildyta „e.bilietais“.

Kelionė miesto maršrutiniu taksi apmokant ją vienkartiniu “e.bilietu” kainuoja 1,1 €. Primename, kad perkant bilietą autobuse jums kelionė kainuos 1,3 €. Tad mokėdami „e.bilieto“ kortele sutaupysite.

Kortelę galima papildyti tiek pinigų suma, iš kurios mokėsite už vienkartinius “e. bilietus”, tiek mėnesiniu “e.bilietu“.

Nemokamas persėdimas

Keliaudami su „e.bilietu“ galite per 30 minučių nuo kelionės pradžios perlipti į kitą maršrutinį taksi ar miesto autobusą bei troleibusą. Persėsti galima tik:

  • su vienkartiniu „e. bilietu“;
  • per 30 minučių nuo pirmojo pažymėjimo;
  • vieną kartą.

Keleiviai, mokantys už kelionę vienkartiniu „e.bilietu“, gali persėsti nemokamai iš vieno maršrutinio taksi į kitą per 30 minučių nuo kelionės pradžios (bilieto pažymėjimo).

Persėdant iš troleibuso ar autobuso į miesto maršrutinį taksi per 30 minučių nuo kelionės pradžios, bendra kelionė jums kainuoja vos 1,1 €, pažymint vienkartinį “e.bilietą”.

Perlipus į kitą maršrutinį taksi, autobusą ar troleibusą, būtina pažymėti kortelę ir komposterio ekrane sulaukti patvirtinimo MOKĖTA 0,00 Eur (fiksuojamas nemokamas persėdimas).

Svarbu: keleiviai perkantys vienkartinius popierinius bilietus tokios galimybės neturi.
Ta pačia kortele papildyta vienkartiniais bilietais galima atsiskaityti už važiavimą miesto maršrutiniais taksi, autobusais ir troleibusais.

Mėnesinis bilietas

Mėnesinis maršrutinių taksi “e.bilietas” kainuoja 35 eurus. Jis galioja miesto maršrutiniuose taksi (51-57 maršrutuose).

Mėnesinis e. bilietas galioja kalendorinį mėnesį nuo pirmos iki paskutinės dienos. Jei mėnesinį „e. bilietą“ perkate iki einamojo mėnesio 14 dienos, tai jis galioja tik tą mėnesį. Jei  e. bilietą perkate po einamojo mėnesio 14 dienos, tai jis galios nuo kito mėnesio pirmos iki paskutinės dienos.

Svarbu: maršrutinių taksi mėnesinis bilietas nesuteikia teisės važiuoti miesto autobusais, troleibusais. Jis galioja tik miesto maršrutiniuose taksi (51 – 57 maršrutuose).
Primename, kad naujai papildytas mėnesinis bilietas pradeda galioti po 30 minučių. Kviečiame tai įvertinti ir jį pasipildyti prieš kelionę. 

Kortelės papildymas

Kortelę papildyti galima maršrutiniame taksi pas vairuotoją, Kauno autobusų stoties kasose, pašto skyriuose, spaudos kioskuose, prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse,  UAB „Kauno autobusai“ klientų aptarnavimo centruose.

Norėdami  papildyti savo kortelę pinigų suma, iš kurios mokėsite už vienkartinius „e. bilietus“, paduokite kortelę pardavėjui ir pinigų sumą, kuria norite papildyti kortelę. Norėdami  papildyti kortelę  mėnesiniu  „e. bilietu“,  būtinai nurodykite tai  pardavėjui.

Papildę kortelę, saugokite kasos kvitą tol, kol galios jūsų „e. bilietas“. Kvito gali prireikti atkuriant pirktus „e. bilietus“, sugadinus ar praradus kortelę.

Svarbu: maršrutiniuose taksi nėra lengvatinių bilietų.
Pildant e.bilietą maršrutiniame taksi, minimali suma – 5 eur. 

Žymėjimas

Įlipdami į maršrutinį taksi:

  • priglauskite kortelę prie šalia vairuotojo esančio komposterio kortelės simboliu pažymėtos vietos;
  • teisingai atlikus šį veiksmą, įsijungs žalios spalvos lemputė ir išgirsite pyptelėjimą;

Stebėkite komposterio ekraną:

  • jei naudojatės vienkartiniu „e.bilietu“ pirmoje eilutėje pamatysite, kokia pinigų suma buvo nuskaityta: MOKĖTA X, XX EUR; antroje eilutėje – kiek liko pinigų: LIKO XX,XX EUR;
  • jei naudojatės mėnesiniu „e.bilietu“, ekrane matysite jo galiojimo datą: REGISTRUOTAS IKI 201X-MM-DD.

Svarbu: primename, kad įlipus į maršrutinį taksi būtina pažymėti tiek vienkartinius, tiek ir mėnesinius „e.bilietus“. 

Praradus kortelę

Jei praradote kortelę:

  • atvykite į artimiausią UAB „Kauno autobusai“ keleivių aptarnavimo centrą;
  • turėkite asmens dokumentą;
  • jei norite perkelti senosios kortelės duomenis, pateikite kortelės numerį ir PIN kodą.

Keleivių aptarnavimo centrai:

Ožeškienės g. 7 Darbo laikas: I–IV 8.00–19.00 val., V 8.00–18.00 val.

Raudondvario pl. 105 (kontrolė) Darbo laikas : I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val. V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.

Islandijos pl. 209 (bilietų kasa) Darbo laikas: I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val. V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.

Kilus klausimams, skambinkite nemokamu telefonu 8 800 700 10

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti