fbpx
„Hegelmann Litauen“ pristatė išskirtinį komandos autobusą

2021.03.03

Naujuoju Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ partneriu tapo viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų įmonių – „Kautra”.

Abi šalys oficialiai sukirto rankomis ir pristatė išskirtai mėlynai baltiems skirtą vizualizuotą autobusą „Scania Higer 489“, su kuriuo „Optibet A lyga“ debiutantai leisis į visas išvykos rungtynes.

Naująjį „Hegelmann Litauen“ autobusą bus sunku sumaišyti su kitos komandos autobusu – visa transporto priemonė nusidažė mėlyna spalva ir pasipuošė įspūdingo dydžio 3D klubo logotipu.

„Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas pasidžiaugė dar viena užsimezgusia partneryste su komandinio sporto klubu ir linkėjo mėlynai baltiems pergalių čempionate.

„Džiaugiamės, jog mumis pasitiki ne tik stiprios įmonės, bet ir itin sparčiai progresuojantys ir stiprūs sporto klubai, tokie kaip futbolo klubas „Hegelmann Litauen“. Tikimės, jog mūsų šūkis „Vežame į pergales“ padės mėlynai baltiems ir turės tikrą reikšmę. Norime komandai palinkėti gerų rezultatų artėjančiame sezone, lai lydi jus pergales“, – sakė UAB „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Savo ruožtu FC „Hegelmann Litauen“ vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas teigė, jog su naujuoju autobusu jo vadovaujamas klubas taps dar labiau atpažįstamas ne tik Kauno regione, bet ir visoje šalyje.

„Smagu turėti tokį partnerį ir tokį autobusą. Tapome dar labiau išskirtiniai šalies futbolo pasaulyje, manome, jog šis autobusas kaip ir mūsų klubas ateinančiame sezone neliks nepastebėti. Labai džiaugiamės, jog šis autobusas išpuoštas mūsų klubo spalvomis papuoš Lietuvos gatves“, – apie naują sutartį sakė FC „Hegelmann Litauen“ vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas.

Pirmoji oficiali mėlynai baltų kelionė su naujuoju autobusu laukia jau šį šeštadienį, kuomet komanda vyks į Telšius žaisti savo debiutinių čempionato rungtynių.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.