fbpx
Į Lietuvą atvyko „Temsa Maraton“

2016.05.10

Šią savaitę į Lietuvą atkeliavo naujausias autobusų gamintojo „Temsa“ autobusas – „Maraton“. Pirmą kartą šis autobusas buvo pristatytas praėjusių metų spalį Belgijos mieste Kortrijke vykusioje „Busworld Europe“ parodoje. Turkų gamintojai viliasi, jog „Temsa Maraton“ taps jų naujuoju flagmanu.

„Tai – pirmasis toks autobusas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Džiaugiamės turėdami galimybę susipažinti su šiuo nauju gražuoliu pirmieji. Demonstracinis autobuso turas Lietuvoje truks daugiau nei savaitę. Tad mūsų laukia išties darbinga savaitė, per kurią suteiksime galimybę su autobusu susipažinti savo vairuotojams ir mechanikams. Norime įvertinti autobusą įvairiapusiškai. Taip pat jį pristatysime ir savo partneriams Lietuvoje“, – kalbėjo oficialios „Temsa“ gamintojų atstovės Lietuvoje UAB „Kautra“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Temsa Maraton“ – itin erdvus, kokybiškas ir ergonomiškas. Autobusas – net 3,9 metro aukščio, tad jo salonas erdvesnis, o bagažo skyrius – didesnis. Turkų gamintojai itin daug dėmesio skyrė vairuotojo darbo vietai. Ji itin ergonomiška, tad vairuotojas gali ilgą laiką vairuoti nejausdamas nuovargio, lengvai bei patogiai.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti