fbpx
Įgyvendinamas viešojo transporto pasiekiamumą gerinantis projektas

2018.09.20

ES fondų investicijų veiksmų programa

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

UAB „Kautra“ nuolat investuodama į autobusų parką ir siekdama pagerinti viešojo transporto pasiekiamumą, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ 04.5.1-TID-K-519 priemonę „Viešojo transporto paslaugų prieinamumo didinimas“, įgyvendina projektą „Keltuvų judėjimo negalią turintiems žmonėms, dviračių laikiklių ir švieslenčių įrengimas autobusuose“. 

Projekto tikslas autobusuose įrengti keltuvus judėjimo negalią turintiems žmonėms bei švieslentes – regėjimo, klausos negalią turintiems žmonėms. Taip pat siekiant pagerinti darnaus ir ekologiško transporto sąlygas įrengti dviračių laikiklius, skirtus dviračiams vežti. Tikslas pasiektas 70-yje transporto priemonių įrengus tiksle numatytas viešojo transporto paslaugų prieinamumo didinimo priemones.

„Turėdami vieną jaunausių keleivinio transporto autobusų parkų Lietuvoje džiaugiamės, kad galime jį pritaikyti ir dar platesnei keleivių auditorijai – judėjimo, regėjimo ir klausos negalią turintiems žmonėms. Manau kiekvienas turi teisę patogiai keliauti, ateityje tokių autobusų tik daugės“, –  pasakojo „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

© 2022 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti