fbpx
„Karališkasis ekspresas“ veš į finalines rungtynes

2019.01.31

Kautra karališkasis ekspresas

„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro organizatoriai pristato puikią naujieną – į vasario 17 d. Vilniuje vyksiantį turnyro finalą iš šešių miestų bus galima atvykti „Karališkuoju ekspresu“.

Bendrame projekte su „Kautra“ sirgaliai kviečiami įsigyti kelionę autobusu ir bilietą į finalo rungtynes.

Karališka kelionė autobusu

„Karališkas ekspresas“ į Vilnių važiuos iš Kauno, Alytaus, Marijampolės, Druskininkų, Vilkaviškio ir Prienų. Kelionės į abi puses ir bilieto kaina į finalo rungtynes iki vasario 4 d. sieks 13,5 eurų, vėliau – 15,5 eurų. Bilietus platina TIKETA.

„Norime prisidėti prie šios krepšinio šventės. O tikra šventė – kai tau nereikia rūpintis, kaip į ją atvykti, – sakė Mindaugas Sakalauskas, „Kautros“ marketingo vadovas. – Tiesiog sėdi į autobusą, važiuoji patogiai į rungtynes, sergi už savo komandą, o po rungtynių skanduodamas iš švęsdamas pergalę keliauji atgal.

Iš patirties su „Žalgirio“ klubu pamatėme, kad daug krepšinio fanų jau ne vienerius metus keliauja iš Alytaus, Marijampolės ar Druskininkų, neabejojame, kad gausus palaikymas į Vilnių atvyks ir iš Kauno. Juk daug smagiau keliauti su bendraminčių būriu, spėti nugalėtojus. Manau, į karališkas rungtynes reikia keliauti karališkai“.

Į finalines rungtynes net iš šešių miestų

„Karališkojo ekspreso“ autobusai vasario 17 dieną išvyks iš autobusų stočių bei tarpmiestinio susisiekimo stotelių.

  • Kauno autobusų stotis, 18 aikštelė, 15:00 val.
  • Alytaus autobusų stotis, 2 aikštelė, 13:50 val.
  • Prienų autobusų stotis, 1 aikštelė 14:30 val.

„Kautros“ autobusas sirgalius atveš iki pat „Siemens” arenos. Po rungtynių autobusas lauks prie arenos ir parveš į autobusų stotį iš kurios atvykote. Po apdovanojimų ceremonijos  pabaigos autobusas sirgalių lauks 30 minučių, toje pat vietoje kur ir išleido prieš rungtynes.

Įsigyti bilietus

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.