fbpx
Atnaujinamas keleivių vežimas tarpmiestiniais autobusais 

2020.04.09

Iš karto po Šv. Velykų keleivių vežėja “Kautra” planuoja atnaujnti susisiekimą tarpmiestiniais autobusais. Pradžioje įmonė planuoja darbą tarp didžiųjų šalies miestų. Anot įmonės atstovų viena iš darbo atnaujinimo paskatų yra ir siuntų pervežimas. 

“Iš karto po švenčių atnaujiname darbą. Po truputį, tarp didžiųjų miestų. Stebėsime situaciją ir žmonių judėjimą. Tikimės, kad ir nedidelio keleivių srauto, galvojame, kad jis po truputį gali pradėti augti. Vis tik nemažas viltis siejame ir su siuntų pervežimu autobusais”, – kalbėjo “Kautros” generalinis direktorius Linas Skardžiukas. 

Planuojama, kad tarpmiestiniai autobusai darbą pradės balandžio 14 dieną ir kursuos tarp didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Alytaus. 

“Planuojame pradžioje dirbti su dešimčia autobusų. Atrinkome optimaliausius laikus – kad galėtume vežti keleivius bei tam, kad užtikrintume siuntų autobusais veiklą. Planuojame turėti po vieną rytinį ir vakarinį reisus. 

Be abejo laikysimės visų saugumo reikalavimų – prieš ir po reiso dezinfekuosime autobusus, palaikysime minimalų atstumą autobusuose tarp keleivių, vairuotojai taip pat aprūpinti visomis saugumo priemonėmis”, – pasakojo L. Skardžiukas. 

Tikslius atnaujintų maršrutų laikus keleiviai jau gali rasti internete www.autobusubilietai.lt

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.