fbpx
„Kautra“ autobusuose – gausi Lietuvos krepšinio videoteka

2023.08.07

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) tęsia ilgametį bendradarbiavimą su viena didžiausių šalyje keleivių vežėjų – UAB „Kautra“. Specialiu liukso klasės autobusu Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę vežanti įmonė nuo šiol visuose „Kautra Plius“ autobusuose esančiuose media centruose rodys ir krepšinio laidas bei dokumentiką.

„Noriu padėkoti už pasitikėjimą. Mūsų širdyje – krepšinis, kol gyvi būsim, tol prisidėsim. O tikslas visų bendras – jus sėkmingai vežti į pergales,“ – spaudos konferencijoje kalbėjo „Kautros“ vadovas Linas Skardžiukas.

Visais „Kautra Plius“ autobusais keliaujantys žmonės gali naudotis nemokamu bevieliu internetu bei turi galimybę savo išmaniojo telefono, planšetės ar nešiojamo kompiuterio naršyklės lange prisijungti prie „Kautros“ media centro. Jame galima rasti ne tik filmų, muzikos, bet ir Lietuvos krepšinio federacijos video naujienų, pramoginių laidų bei dokumentinių filmų apie krepšinio žvaigždes.

„Džiaugiamės, kad „Kautra“ mus saugiai ir komfortabiliai veža į treniruotes ir varžybas jau daugiau nei šešis metus. Neabejoju, kad ši draugystė tęsis ir ateityje, – pažymėjo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas. – Linkiu visiems gerų kelionių ir gero žaidimo.“

Su atnaujintu media centrų turiniu galite susipažinti www.kautra.lt/media-centras/, bei Kautra plius autobusuose – prisijungus į autobusuose esantį wifi, automatiškai būsite nukreipti į media centrą pasiekiamą adresu media.kautra.lt.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.