fbpx
„Kautra” prevenciškai tikrina darbuotojus COVID-19 antigeno testais

2021.03.18

Pandemijai tęsiantis ir atsirandant vis naujų COVID-19 viruso atmainų, keleivinio transporto įmonė atsakingai rūpinasi darbuotojų bei keleivių sveikata ir saugumu. Bendrovė stiprina prevenciją ir kas mėnesį testuos savo darbuotojus antigeno testais, parodančiais ar šiuo metu asmuo serga koronavirusu.

„Mūsų darbas susijęs su viešuoju sektoriumi ir aptarnavimu, kad verslas sklandžiai ir saugiai galėtų tęsti veiklą, labai svarbu reguliariai testuoti savo darbuotojus. Toks reguliarus testavimas leis išlikti saugiems, apsaugoti kitus ir sklandžiai tęsti savo veiklą”, – teigė įmonės vadovas Linas Skardžiukas.

Įmonėje dirba daugiau nei 600 žmonių, reguliarus testavimas jau prasidėjo ir numatomas visų padalinių darbuotojams. Įmonės atstovo teigimu, pirmiausia organizuojamas vairuotojų ir autobusų stočių darbuotojų testavimas, kurie turi tiesioginį kontaktą su keleiviais.

Prevencija laukiant vakcinos

Kol dauguma verslų laukia eilės darbuotojų vakcinavimui, tikimasi, kad tokia papildoma prevencija reguliariai testuojantis leis užtikrinti sklandų stambių įmonių darbą be priverstinių pertraukų darbuotojams. Įmonės vadovo teigimu, testuotis kviečiami visi darbuotojai ir tikimasi visuotinio jų dalyvavimo. Įmonės vadovo teigimu, nors testavimas nėra privalomas, jis yra būtinas norint užtikrint visos įmonės bei keleivių saugumą. Įmonė sudarys visas sąlygas darbuotojams atlikti COVID-19 antigeno testus.

„Suprantame, kad tai yra būtina”, – pasakojo vežėjų atstovas, pridurdamas jog darbuotojai matydami situacijos rimtumą jungiasi ir pritaria prevenciniam testavimui.

Kautra autobusas

Naudoja papildomas saugumo priemones

„Nuo krizės pradžios sprendėme šį klausimą labai rimtai. Autobusus dezinfekuodavome kruopščiai išpurkšdami saloną dezinfekciniu skysčiu. Įrengėme dezinfekcinio skysčio dozatorius, vairuotojams suteikėme visas reikalingas apsaugos priemones. Be visų rekomenuojamų priemonių taip pat įsigijome dezinfekcinio rūko sistemas, kuriomis papildomai dezinfekuojame tiek autobusus, tiek visas įmonės administracines bei viešas patalpas”, – pasakojo „Kautros” generalinis direktorius.

Kol didžioji dalis gyventojų laukia eilės gauti vakcinai, verslai ieško būdų nepertraukiamai dirbti ir apsisaugoti, prevencinis visų darbuotojų testavimas skinasi kelią vis didesnėje dalyje įmonių.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.