fbpx
Kautros vairuotojai vieni iš geriausiųjų

2012.09.10

Rugsėjo 8-ąja diena buvo surengtos XV-osios asociacijos „Linava“ bei VŠĮ „Saugus ratas“ tolimųjų reisų krovininių automobilių bei autobusų vairuotojų varžybos. Vairuotojai turėjo įrodyti savo meistriškumą atlikdami Kelių eismo taisyklių testą bei slalomo rungtyje.

UAB „Kautra“ šiemet delegavo net dvi autobusų vairuotojų komandas – „Kautra Senior“ ir „Kautra Junior“. „Kautra Senior“ komandai atstovavo vairuotojai veteranai Aleksejus Poliancevas, Vitalijus Mudrikas ir Vytautas Kukalis. „Kautra junior“ komandą sudarė jaunesni, bet nė kiek ne prastesni vairuotojai Svajūnas Mažeika, Darius Radževičius ir Martynas Burecas.

Kelių eismo taisykles vairuotojai atsakinėjo puikiai. UAB „Kautra“ atstovas iš „Kautra Senior“ komandos Aleksejus Poliancevas, testą atlikęs per 7 min. 48 sek., užėmė garbingą antrąją vietą.

Figūrinio vairavimo trasą, kurią turėjo įveikti vairuotojai, sudarė septynios figūros. Atlikdami užduotis vairuotojai galėjo gauti baudas už neįvykdytą ar netinkamai įvykdytą užduotį bei už trasoje pastatyto kūgelio kliudymą. Šioje rungtyje geriausiai pasirodė komandos „Kautra Senior“ atstovas Vytautas Mudrikas. Vairuotojas, su 10 baudos taškų, įveikė trasą per 2:02:47 min. Antrąją vietą taip pat užėmė „Kautra Senior“ komandos narys Vytautas Kukalis. Šis vairuotojas taip pat gavo 10 baudos taškų ir trasą įveikė per 2:18:62 min.

Susumavus abiejų rungčių rezultatus – Kelių eismo taisyklių, bei slalomo rungčių – geriausiu vairuotoju pripažintas Vitalijus Mudrikas iš „Kautra Senior“ komandos. Geriausia komanda taip pat pripažinta „kautra Senior“ komanda.

UAB „Kautra“ sveikina abiejų komandų narius ir linki gero kelio!

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti