fbpx
Keleivių vežimas Alytaus mieste

Keleiviai Alytuje vežami naujais ir moderniais žemagrindžiais autobusais. UAB „Kautra“ keleivius Alytaus mieste veža 12 maršrutų.

Autobuso bilietai

Vienkartinio važiavimo bilietus bei terminuotus vieno kalendorinio mėnesio bilietus keleiviai gali įsigyti autobuse iš vairuotojo. Terminuotus vieno kalendorinio mėnesio bilietus taip pat galima įsigyti Alytaus autobusų stotyje. Mėnesinis bilietas galioja vieną kalendorinį mėnesį.

  • Vienkartinio bilieto kaina – 0,7 € (pilna kaina), 0,35 € (50% nuolaida) ir 0,14 € (80% nuolaida).
  • Mėnesinio bilieto kaina – 26 € (pilna kaina), 13 € (50% nuolaida) ir 5 € (80% nuolaida).

Primename, kad moksleiviui, perkant vienkartinį bilietą, galioja 50 % nuolaida, tačiau perkant mėnesinį bilietą – 80 %.

Nuo ateinančio pavasario keleiviai už vykimą Alytaus miesto viešuoju transportu galės atsiskaityti ir elektroniniais bilietais. Tai bus bus vienkartiniai bei mėnesiniai e.bilietai. Apmokėti už kelionę e.bilietu galima greičiau ir patogiau.

Autobusų tvarkaraščiai

Alytaus miesto maršrutų tvarkaraščius galite rasti internete www.stops.lt/alytus bei m.stops.lt/alytus.

Nuo ateinančio pavasario dalyje Alytaus miesto viešojo susisiekimo stotelių bus įrengtos elektroninės švieslentės. Moderniose švieslentėse bus pateikiama informacija apie autobusų atvykimą realiu laiku.

Aptarnavimo kokybė

Turite papildomų klausimų ar pastebėjimų dėl viešojo transporto Alytuje kokybės? Pastebėjote maršruto aptarnavimo pažeidimus? Susisiekite su mumis

Viešojo transporto maršrutų schema 

Alytaus mieste keleiviai naujais ir moderniais autobusais vežami 12 maršrutų.

Alytaus transporto schema

Turite klausimų?

Alytaus filialo informacija


alytus@kautra.lt

8 617 68467 

Naujoji g. 17L, Alytus© 2020 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti