fbpx
Maršrutiniai taksi Kaune

Svarbu: nuo liepos 1 dienos nutraukiamas keleivių vežimas maršrutiniais taksi Kauno mieste. Plačiau…

Nuo 2014 metų rugsėjo mėnesio Kaune senuosius maršrutinius taksi mieste pakeitė nauji žemagrindžiai Mercedes-Benz Sprinter autobusai.

Kauno mieste maršrutiniai taksi aptarnauja septynis maršrutus, nuo 51 iki 57 maršruto. Maršrutinių taksi tinklas apima visą Kauno miestą ir jo prieigas – nuo Vaišvydavos ir Romainių iki Palemono ir Ringaudų. Maršrutinių taksi tvarkaraščius bei visą su jais susijusią informaciją galite rasti www.stops.lt/kaunas

maršrutinių taksi žemėlapis

Atsisiųsti maršrutų žemėlapį

Modernūs ir saugūs autobusai

Naujieji maršrutiniai taksi turi 16 sėdimų ir 6 stovimas vietas. Jais taip pat gali keliauti žmonės, turintys judėjimo negalią, jiems yra įrengtos specialios kelionės vietos. Autobusuose yra sumontuota  rampa, kuria į autobusą galima įvažiuoti su ratukais. Naujieji autobusai yra žemagrindžiai, tad jais patogu keliauti ir senyvo amžiaus žmonėms bei mamoms su vežimėliais.

Naujausiais maršrutiniais taksi Kaune keliauti saugiau. Automatiškai atsidarančios durys yra valdomos vairuotojo, tad išvengiama keleivių savavališkų išlipimų stovint kamštyje bei galimų nelaimingų atsitikimų. Autobuso salone įrengtos stebėjimo kameros leidžia fiksuoti pažeidimus, tinkamai išspręsti konfliktines situacijas.

Autobusuose įrengti langai su dvigubu stiklo paketu bei kondicionieriai kelione leis mėgautis tiek karštą vasarą, tiek šaltą žiemą. Dvigubi stiklai užtikrina, kad salone bus šilta bei nerasos ir neužšals langai.

Naujųjų maršrutinių taksi vairuotojai dėvi vienodas ir tvarkingas uniformas. Autobusų vairuotojams nuolat yra vykdomi mokymai bendravimo su keleiviais bei kitomis temomis. Jei turite nusiskundimų dėl vairuotojo elgesio kelionės metu visuomet lauksime jūsų laiško su konkrečiomis pastabomis kokybe@kautra.lt

Bilietų kainos

    • 1,1 € – kaina už vienkartinę kelionę mokant „e.bilieto“ kortele.
    • 1,3, € – kaina perkant bilietą maršrutiniame taksi.
  • 35 € – mėnesinis bilietas

Mokant už kelionę vienkartiniu „e.bilietu“, galima persėsti nemokamai iš vieno maršrutinio taksi į kitą per 30 minučių nuo kelionės pradžios.

Persėdant iš troleibuso ar autobuso į miesto maršrutinį taksi per 30 minučių nuo kelionės pradžios, bendra kelionė jums kainuoja vos 1,1 €, pažymint vienkartinį “e.bilietą”.

Daugiau informacijos apie maršrutus bei jų tvarkaraščius galite rasti internetinėje svetainėje www.kvt.lt

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti