fbpx
Krepšinio rinktinė keliaus autobusu, kurio pavydėtų net JAV žvaigždės

2016.06.20

Šiais metais Lietuvos krepšinio rinktinę pasiruošimo Olimpinėms žaidynėms metu veš Lietuvoje dar nematytas aukščiausios klasės – „Setra 516 HDH“ autobusas.

Šiame top klasės autobuse įrengtos tik 29 itin patogos sėdynės. Krepšininkai galės sėdėti tiek dviese, tiek ir po vieną atskirai, nes vienoje sėdynių eilėje yra išdėstytos ne keturios kaip įprasta, o trys sėdynės. Autobuso gale įrengta speciali poilsio vieta su stalu, prie kurio treneriai galės aptarti treniruočių planus ar krepšininkai tiesiog linksmai pabendrauti.

Dideli tarpai tarp sėdynių leis komfortabiliai keliauti ir aukščiausiems krepšininkams. Prie sėdynių įrengti elektros lizdai, autobuse veiks nemokamas internetas, televizija, kondicionierius

„Autobusas labai įspūdingas. Įlipus į vidų didelį įspūdį palieka stiklinis stogas bei sėdynės. Džiaugiamės, kad rinktinė galės keliauti aukščiausiu lygiu“, – kalbėjo rinktinės viešųjų ryšių ir rinkodaros direktorius Linas Kunigėlis.

Ypatingas dėmesys autobuse skirtas saugumui. Autobuse įrengta automatinė stabdymo sistema, autobusas reaguoja į priešais jį atsirandančią kliūtį. Taip pat įrengta linijos sekimo sistema, neleidžianti nukrypti nuo kelio. Prie kiekvienos sėdynės įrengti saugos diržai. Tad rinktinė keliaus vienu saugiausių autobusų Lietuvoje.

„Kaip mes sakome – top krepšininkams, top autobusas. Jau ne vienus metus bendradarbiaujame su rinktine ir džiaugiamės, kad galime prisidėti prie patogesnio jos pasiruošimo. Dėkojame partneriams, vokiečių autobusų gamintojams „Setra“, kurie suteikė galimybę šią vasarą rinktinę vežti tokiu top klasės autobusu. Nuoširdžiai manau, kad tokio autobuso pavydėtų ir JAV rinktinės žvaigždės“, – kalbėjo „Kautros“ generalinis direktorius L. Skardžiukas.

Autobusą Lietuvos krepšinio rinktinei dovanoja „Setra“ ir „Kautra“

Autobusu į Palangą vežėme dalį rinktinės personalo bei Adą Juškevičių. Adas po kelionės su žurnalistais pasidalino kelionės įspūdžiais.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti