fbpx
Dviračių žymėjimo akcija Kauno autobusų stotyje

2017.06.14

Šį sekmadienį Kauno autobusų stotyje policijos pareigūnai žymėjo kauniečių dviračius. Dviračius policijos pareigūnai žymėjo specialia graviravimo įranga. Kiekvienas dviratis gavo specialų identifikacinį kodą.

„Kiekvienais metais autobusais vyksta vis daugiau keleivių, besivežančių dviračius. Dažniausiai dviračių entuziastai vyksta į pajūrį, kurortinius miestus. Tad nusprendėme kartu su policijos pareigūnais vykdyti šią saugumo akciją Kauno autobusų stotyje. Labai smagu, kad akcija susilaukė tiek dėmesio, miestiečiams atsirado dar viena puiki proga atvykti į autobusų stotį“, – kalbėjo stoties vadovė Laima Pakusienė.

Kauniečiai pažymėję savo dviratį galėjo laimėti įvairių prizų – nuo kelioninių puodelių iki nemokamos kelionės į pajūrį „Kautros“ autobusu. Kelionę laimėjo mama su sūnumi atvykusi pasižymėti dviračių.

„Atėjus vasarai pastebime dviračių vagysčių padidėjimą, tad visuomet raginame kauniečius pasižymėti savo transporto priemones. Dviračio žymėjimas yra puiki ir vagių atgrasymo priemonė. Be abejo atradus dviratį jis sugrįžtų pas savo šeimininką. Smagu, kad miestiečiai atvyko su vaikais, kurių dviratukus taip pat žymėjome.“, – kalbėjo policijos atstovė Reda Antanavičiūtė.

Dviračių entuziastų dėmesio susilaukusioje akcijoje buvo pažymėta virš 90 dviračių.

© 2024 Kautra. Visos teisės saugomos.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Šioje svetainėje naudojame slapukus. Jie padeda, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius. Taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.

Uždaryti